ערב עגום לווקר (Getty) (צילום: ספורט 5)
ערב עגום לווקר (Getty) | צילום: ספורט 5

נבחרת אנגליה הייתה קרובה מאוד לשמור על המאזן המושלם ולהבטיח כמעט סופית את העלייה למונדיאל בקטאר, אבל שער שוויון של נבחרת פולין בדקה ה-92, קבע 1:1 וחלוקת נקודות דרמטית.

מי שספג את מירב הביקורות בתקשורת האנגלית היה קייל ווקר, שקיבל ציון 5 על ההופעה שלו בוורשה. ב'סקיי ספורט' נכתב: "ערב עגום למגן שהפסיד פעם אחר פעם בקרבות על הקו. קבלת החלטות רעה שלו בחלק ההתקפי, ושער השוויון של הפולנים הגיע מהצד שלו. אולי הגיע הזמן לחשוב על שינוי בעמדה הזאת". להזכירכם, אנגליה נהנית מדור חסר תקדים באגף הימני, כשעל העמדה מתחרים גם טרנט אלכסנדר ארנולד, קיראן טריפייר וריס ג'יימס.

 עוד קודם לכן, הארי קיין שכבש את מי שהיה נראה כמו שער ניצחון, רשם ציון דרך מרגש בקריירה. השער של הקפטן, ה-41 שלו במספר, הפך אותו לכובש החמישי בטיבו בתולדות נבחרת שלושת האריות, עם שער אחד יותר ממייקל אואן. המטרה הבאה - ג'ימי גריבס שכבש 44 שערים. גריבס אגב, הוא גם מלך השערים של טוטנהאם בכל הזמנים.

גארת' סאות'גייט אמר בסיום: "אנחנו לא מופתעים שזה היה המשחק הכי קשה שלנו בבית עד כה. שלטנו במשחק בעיקר במחצית השנייה, אבל לא יצרנו מספיק מצבים ולא נכנסנו עם מספיק שחקנים לרחבה. אני חושב שהשחקנים הוכיחו בשבוע הזה שהם התאוששו מנטלית בצורה מצוינת מההפסד בגמר היורו".