קרדיט: 2K Sports (צילום: ספורט 5)
קרדיט: 2K Sports | צילום: ספורט 5

חדשות טובות, העונה השביעית של משחק הכדורסל הפופולרי, NBA2K, יוצאת לדרך היום בשעה 18:00 שעון ישראל. שחקני NBA 2K22 קיבלו עדכון חדש בתחילת השבוע, שהחל בשמועות שעונה השביעית גם בדרך. זמן קצר לאחר שהעדכון עלה לאוויר, אולפן הפיתוח, Visual Concepts פנתה לטוויטר כדי לאשר את תאריך השחרור הרשמי.

העונה החדשה של NBA 2K22 תציג את כוכב פילדפיה, ג'ואל אמביד כספורטאי הראשי בפעם הראשונה, ויביא עדכונים חדשים ומלהיבים למצבי המשחק: MyCAREER, MyTEAM ו-The W Online. המפתחת גם אישרה שעונה מספר 7 תכלול 10 שירים חדשים שנוצרו על ידי הזוכים בתחרות הקהילה שהסתיימה, "2K Beats: The Search".

sportFive1195273 (צילום: ספורט 5)
צילום: ספורט 5

רוב השחקנים לא יידרשו להוריד את העדכון חדש, שכן עדכונים לקונסולות הנוכחיות והן מהדור הקודם נשלחו עוד מוקדם יותר השבוע. כמובן שכל מקרה לגופו, אך אם שיחקתם NBA2K מאז יום שבת שעברה, רוב הסיכויים שהעדכון נמצא על המחשב. למי שלא, יצטרך להוריד את הקובץ ששוקל כ 6.67 גיגה בייט.

מבחינת העדכון, מצב ה-MyCAREER, מקבל מספר משימות חדשות, מגרשים חדשים ועוד. העדכונים כוללים בחירת קמע של על הגעה לרמה 30, יחד עם פרס קמע NBA עבור הגעה לרמה 40. קונסולות ה-פלייסטיישן 5 ו-אקס בוקס Series X, יקבלו קצת מעבר לכך עם תלבושות חדשות על הגעה לרמה 30 ו-Jetpack על הגעה לרמה 40, יחד עם אירוע TKO חדש ועוד 10,000 מטבעות.

בנוסף לכך, העדכון יתקן מספר באגים שהיו בגרסאות הישנות כגון, תקלה שפותחת לשחקנים את הכל הגביעים וההישגים, אחרי שמצליחים לפתוח כדורים ספציפים במשחק. מלאי המטבעות ה-XP יתעדכן כעת כראוי לאחר קבלת תגמול של קווסט ללא צורך להיכנס מחדש ל-MyCAREER. עונה החדשה גם תעדכן שחקנים ומאמנים שונים שקיבלו סריקות חדשות ו/או עדכוני כלליים.

לכל הפרטים על מה שנכלל בעונה 7 של NBA 2K22, קפצו לעיין בדוח העדכון באתר הרשמי של המשחק.