כל הדרך ללאומית. שעריים בטירוף (דאבל פס) (צילום: ספורט 5)
כל הדרך ללאומית. שעריים בטירוף (דאבל פס) | צילום: ספורט 5
המחזור ה-25 יעמוד במרכזה של תוכנית הרדיו של ערוץ הספורט "שישי ושערים". התכנית, אשר תחל בשעה 14:00, תסקור ותקיף את כל משחקי הכדורגל בליגה א' דרום וצפון.

במחוז הדרומי תצא המוליכה מכבי שעריים למשחק חוץ קשה מול כפר שלם שנמצאת בכושר מצוין. נס ציונה וכפר קאסם יצפו למעידה נוספת של שעריים בכדי לפתוח מחדש את המאבק על המקום הראשון. נס ציונה תארח את בית"ר כפר סבא המסובכת בתחתית וכפר קאסם את הפועל מורשה, נועלת הטבלה. משחקים נוספים: אזור - בקעת הירדן, מחנה יהודה - 'קביליו' יפו, שיכון המזרח - אילת, מרמורק - עמישב והוד השרון - הכח.

במחוז הצפוני תארח המוליכה עירוני נשר את הפועל חדרה מהמקום השלישי בטבלה. סגנית המוליכה עירוני טבריה תארח את הפועל איכסל. הפועל הרצליה הרביעית בטבלה שנמצאת במשבר מתמשך תנסה להתאושש על חשבונה של כרמיאל/צפת. דרבי מרתק על טהרת המגזר הערבי ייערך בין הפועל כפר כנא לבאקה אל גרבייה ששואפות להתברג בפלייאוף העליון. משחקים נוספים: צור שלום - מגדל העמק, דליה - מעלות, מג'דל כרום - בית שאן ואסי גלבוע - קרית אתא.

חגיגה של כדורגל ישראלי. רז זהבי באולפן ומיטב השדרים כבר פרוסים במגרשי הכדורגל. כל השערים, כל האירועים, כל החדשות וכל ההתפתחויות בשישי ושערים, תכנית הרדיו שעושה לכם את יום שישי.