יודעים לכבד שחקני עבר (צילום: ספורט 5)
יודעים לכבד שחקני עבר | צילום: ספורט 5

שניים מהכוכבים ההונגרים הגדולים של בית"ר ירושלים, תמאש שנדור ואישטוואן האמר, השתתפו היום (שבת)בטקס שנערך לכבודם באצטדיון טדי לפני המשחק של קבוצת האוהדים, בית"ר נורדיה, במסגרת ליגה ג' מול הפועל גדרה בנוכחותו של ראש העירייה, ניר ברקת.

שאנדור שיחק בבית"ר ירושלים בין השנים 1998 ל-2002 והגיע עם הקבוצה לגמר הגביע ב-1999, שם הפסידה הקבוצה להפועל ת"א בפנדלים. האמר שיחק בקבוצה בין 1997 ל-2000 וזכה איתה באליפות ב-1998. השניים, יחד עם אישטוואן שאלואי ואישטוואן פישונט היו חלק מגל הונגרי של שחקנים ששיחקו בקבוצה מהבירה בסוף שנות ה-90 ותחילת ה-2000 והתחבבו על האוהדים.

"זה מדהים להיות שוב בטדי", סיפר שאנדור הנרגש, כשהוא עטוף בצעיף של הקבוצה המקומית, "אני רק רוצה להגיד לקהל שזה היה מאוד נחמד. אני מאחל הכי טוב לקבוצה ואני מקווה שנראה אותם בליגה הראשונה בקרוב". קשר העבר נשאל את מי יעודד במקרה של משחק בין בית"ר ירושלים לבית"ר נורדיה ואמר: "הלב שלי עדיין בבית"ר ירושלים, אהיה איתם. מעכשיו אני אוהד גם של בית"ר נורדיה".

האמר הוסיף: "בשבילי, נורדיה היא חלק מבית"ר ירושלים. הרבה השתנה, אבל הקהל לא השתנה. זה מדהים לחזור אחרי 12 שנים. נפגשתי עם אלי אוחנה, דיברנו על העבר. זה כיף להרגיש את האהבה של האנשים".