שניר דורי. יעבור בדיקת MRI ביום ראשון (צילום: מערכת ONE)
שניר דורי. יעבור בדיקת MRI ביום ראשון | צילום: מערכת ONE

מכה קשה להפועל פ"ת: שניר דורי, שוערה המוכשר של הקבוצה, נפצע אחה"צ (חמישי) בצורה קשה ברגלו וקרע את הרצועה הצולבת של ברכו השמאלית. הפציעה תביא את עונתו הראשונה של דורי כשוער הראשון של הקבוצה לסיום טראגי.

דורי נפצע במהלך משחק אימון שקיימה הקבוצה היום מול הפועל כפ"ס (1:3 לחניכיו של תומר קשטן) מהליגה הלאומית. במועדון ימתינו לתוצאות בדיקת ה-MRI שיעשה השוער בתחילת השבוע, שתקבע האם מדובר בקרע חלקי או מלא, אך כבר כעת ברור כי השוער הצעיר לא יוכל להמשיך ולהגן העונה על שער הקבוצה מאם המושבות.:

"אני לא מאמין שזה קרה לי", אמר דורי ל-ONE. "אני מתקשה להאמין שזה קרה במשחק חסר חשיבות ובשלב כזה של העונה שיש לפנינו משחקים כל כך חשובים. אני מקווה לחזור לשחק כמה שיותר מהר".

דורי שנחשב להבטחה בקבוצה פתח בשער קבוצתו שעלתה ליתרון כבר בדקה ה-17 משער של אודי חנון, שבעט פנימה אחרי בישול של סאלם אבו סיאם.

 מספר דקות לאחר מכן עלה דורי לכדור שהוגבה לרחבה אך נעל הפקקים שלבש לרגלו נתקעה בדשא הסיננטי של מגרש האימונים בכפ"ס, כאשר מיד התברר שמדובר בחבלה רצינית ברצועה הצולבת.

אבחנת רופא הקבוצה, גיא מורג, הנחיתה את המכה הקשה לקבוצתו של ניראון שהתברר שמדובר בקרע. דורי האהוד מאוד על הקהל של פ"ת, פתח טוב את העונה הראשונה שלו כשוער ראשון של הקבוצה וגרף לא מעט מחמאות על יכולתו בשער, שלפניו ניצבת הגנה רעועה.

שניר דורי. נדבק בקללת השוערים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שניר דורי. סיים את העונה באופן טראגי (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

במשחק האחרון של הקבוצה מול הפועל ר"ג (0:0) שמר השוער על שער נקי וגורמים רבים במועדון דיברו על כל שדורי יהיה השוער הראשון של הקבוצה לשנים הבאות, כשהוא אמור להיות הנדבך הראשון בשלד הקבוצה ההולכת ונבנית מחדש.

מנכ"ל הקבוצה, אפי צפריר, אמר ל-ONE בנוגע לדורי: "מדובר בפציעה קשה מאוד. אין בכוונתו להביא שוער לקבוצה, צליל חתוכה יקבל את הקרדיט".

צליל חתוכה. צפוי לקבל את אפודת השוער הראשון (מתן להב) (צילום: מערכת ONE)
צליל חתוכה. צפוי לקבל את אפודת השוער הראשון (מתן להב) | צילום: מערכת ONE