רמי דואני עם גרגורי, מבינים את החשיבות (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רמי דואני עם גרגורי, אין מה להפסיד (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כל שחקני אחי נצרת והצוות המקצועי צפו אתמול בהעפלתה של ביתר ירושלים, יריבתם הבאה בליגת העל (שבת, 19:30), לרבע גמר גביע המדינה לאחר הניצחון בבעיטות עונשין מ-11 מטרים על מכבי ת"א.

בנצרת בונים על עייפות של שחקני בית"ר אחרי שאלו שיחקו 120 דקות והשקיעו מאמץ רב במשחק הדרמטי. "אין לנו מה להפסיד במשחק הזה", זהו המשפט אותו תשמעו מכל אחד ואחד משחקני נצרת.

בקבוצה מודעים לפערים האיכותיים בין הסגל שלהם לבין זה של בית"ר, אבל רובם אופטימיים לגבי האפשרות שיחוללו הפתעה גדולה באיצטדיון טדי. לעובדה שלירושלמים יש כמות נקודות כפולה מזו של נצרת לא מתייחסים בנצרת.

בלם הקבוצה, רמי דואני, שיחזור להרכב הפותח אחרי השעיה ממשחק אחד בשל הכרטיס האדום אותו ספג במשחק נגד מכבי נתניה, נשמע בטוח לקראת המשחק בעיר הבירה: "עד כמה שזה ישמע מצחיק, אנו באים לטדי במטרה אחת ויחידה, לנצח את המשחק הזה כי אין לנו מה להפסיד ממנו".

דואני הוסיף ואמר: "במצבנו אסור לנו לאבד נקודות בשלב הזה ואני מקווה שהשינוי שעובר על הקבוצה יתורגם גם לתוצאות טובות על המגרש כבר נגד בית"ר".

איסמעיל עאמר וסרג´ איילי (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
איסמעיל עאמר וסרג´ איילי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

איסמאעיל עאמר הוסיף: "המשחקים בטדי הם המשחקים הכי קשים של כל קבוצה בליגה. טדי הוא מבצר, וקשה להוציא שם נקודות בדרך כלל, מה עוד שאנו פוגשים אותם אחרי שרשרת הצלחות מרשימה מאז מונה דוד אמסלם למאמן. אבל לא נרים דגל לבן מבלי להילחם, נבוא וננסה לעקוץ".

אמג'ד סולימאן, שנפצע לפני כשלושה חודשים, חזר להתאמן באופן חלקי בקבוצה. 

שחקני נצרת. מתוחים לקראת שבת (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
שחקני נצרת מאוכזבים (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE