רן אבוקרט. לא חותם בינתיים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רן אבוקרט. לא חותם בינתיים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אחרי שנראה היה שהפועל תצליח לסגור על הפערים שנוצרו במו"מ עם שלושת שחקני הבית, אושרי רואש,הישאם כיוואן ורן אבוקרט ל-ONE נודע שהמו"מ עם השלושה התפוצץ ובשלב זה השחקנים לא חותמים על החוזים שהוצעו להם.

יואב כץ אמר ל-ONE :"אני לא כועס אבל מאוכזב מכך שהשחקנים לא חתמו על החוזים.הם היו צריכים לקבל את ההצעה שנתתי להם".

סוכנם של השלושה גלעד קצב אמר בתגובה: "חבל שבהפועל מתעקשים שלא לזוז מהעמדה וההצעה הראשונה שלהם.ככה לא מתנהל מו"מ. בזמן ששחקני בית לא חותמים הפועל מוצאת את הדרך להחתים שחקנים אחרים מבחוץ על חשבון אותם שחקני בית. לרואש יש סעיף ברור בחוזה שאומר שבמידה והצדדים לא מסתדרים כספית יהיה בורר שיכריע בסוגיה. לצערי יואב כץ מתנגד לכבד את ההסכם".

בהפועל חיפה עושים מאמצים גדולים על מנת לנסות ולהחתים את החלוץ הקרואטי בן ה-28, דריו זאהורה. בשלב זה המו"מ בין הצדדים מתקדם ונראה שזאהורה יהיה הזר החמישי של הקבוצה ויצטרף למחנה האימונים בהונגריה.

במידה והמו"מ לא יסתיים בהצלחה, חיפה עשויה לחזור לאופציית ירו בלו שבימים אלה נבחן בקבוצת פנסראיקוס, העולה החדשה לליגה הבכירה ביוון.

בשבוע הבא תצא חיפה למחנה אימונים, אבל נכון לנקודת הזמן הזו נותרו עדיין בעיות לפתור. הראשונה שבהן: הניסיון להמציא ויזה לסביטי ליפניה שהגיע רק אתמול לארץ, מאחר שהשגרירות בהונגריה מערימה קשיים על אשרת כניסה לשחקנים מאפריקה.

שחקני הקבוצה ערכו היום בדיקות רפואיות, להוציא את שחקני הנבחרת הצעירה שערכו בדיקות עוד קודם מטעם ההתאחדות לכדורגל. הקבוצה ממשיכה להתאמן לסירוגין - אימון אחד ביום ולמחרת שני אימונים. מחר תקיים הפועל חיפה שני אימונים וביום חמישי משחק אימון מול הפועל עכו.            

סביטי ליפנייה. חתם במדי העולה החדשה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
סביטי ליפניה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE