ג´ון גרגורי. ימשיך באחי נצרת? (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
ג´ון גרגורי. ימשיך באחי נצרת? (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

למרות שהם לא יודעים באיזה ליגה ישחקו בעונה הבאה, אי הוודאות אודות המצב הכספי בקבוצה והעובדה שהם בשיא מאבקי ההישרדות, בהנהלת אחי נצרת חושבים קדימה ולא מוותרים על המאמן האנגלי ג'ון גרגורי.

בעקבות גל השמועות כי קבוצות אחרות רוצות את המאמן בעונה הבאה, באחי נצרת דואגים להבהיר שג'ון יאמן אותם גם בעונה הבאה, כאשר הנהלת המועדון הציעה לו חוזה לשלוש שנים נוספות, ללא קשר למיקום הקבוצה בסיום העונה והעובדה אם זו תישאר בליגת העל או תשוב לליגה הלאומית.

גרגורי טרם השיב להצעה והוא מעדיף לחכות לסיום העונה כדי לדעת אם נצרת תצליח להישאר בליגת העל או לא, כאשר אם זו אכן תשרוד תחת שרביטו, קיים סיכוי סביר שהוא ירצה להמשיך, אך באם נצרת תרד ליגה - הוא ככל הנראה יעדיף קבוצה אחרת בליגת העל.

בינתיים, בנצרת מתכוננים למשחק הביתי ביום שבת נגד הפועל פ"ת (עילוט,19.00). שחקני הקבוצה יודעים היטב שפרט לניצחון, כל תוצאה אחרת משמעותה עלולה להיות הרסנית וכזו שתגרום להם להגיד שלום לליגת העל.

לקראת המשחק הקריטי, חלוץ הקבוצה, תומר חמד, אמר ל-ONE: "אנחנו חושבים ממשחק למשחק. תן לי לנצח את הפועל פ"ת בשבת ורק אחר כך נתחיל לחשוב על המשחק שאחריו. יש בנצרת אנשים מדהימים וקהל טוב שמגיעה לו קבוצה בליגת העל. אני מאמין שנצרת תישאר".