בעלי הפועל חיפה, יואב כץ, המנכ"ל, אפרים גבאי, צוות המאמנים ושחקני הקבוצה עמדו היום (שני) דקת דומייה לזכר חללי צה"ל במתחם האימונים של הקבוצה, לפני פתיחת האימון.

אתמול היו אלה גבאי, הקפטן אייל טרטצקי ויוסי דורה שהגיעו כדי להניח זר פרחים בשם המועדון בטקס לזכר חללי צה"ל שנערך באנדרטה בקרית חיים. יוסי דורה אמר היום ל-ONE: ”זה יום קשה, יום בו כל הספורט, והכדורגל בפרט, מתגמד. קשה לצפות ולראות את הכתבות בטלוויזיה ובעיתונים, זה מצמרר”.

דורה, שחזר לסגל אחרי תקופה ארוכה של פציעה, עשוי להשתלב במשחק החשוב מול הפועל רמת גן בווינטר. שילובו של דורה יהיה הכנה למעשה להרכב בשבוע שלאחר מכן במשחק מול רעננה, שכן בראיין גרסיץ' לא ישחק בגלל שצבר 5 צהובים.

על המצב הקשה בו הסתבכה הקבוצה אמר דורה :”כל מי שנמצא בפלייאוף התחתון מסובך. אנחנו צריכים לנצח וזה תהיה התרופה לכל דבר. לא משנה איך ננצח, אנחנו לא רוצים למות יפים, ורוצים להישאר בליגה מכוערים”.

שחקני הפועל חיפה עומדים בדקת הדומיה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל חיפה עומדים בדקת הדומיה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

שחקני הקבוצה לקחו קשה את התיקו מול אחי נצרת ונכנסו לכוננות לקראת הישורת האחרונה, כאשר מי שלא לקח חלק באימון הוא שי סיבוני הפצוע. בהפועל חיפה לא רוצים לחשוב על מצב בו הקבוצה תרד ליגה או תגיע למבחנים בתום העונה.

יוסי דורה ואייל טרטצקי מניחים זר לזכר הנופלים (גיא ניצני) (צילום: מערכת ONE)
יוסי דורה ואייל טרטצקי מניחים זר לזכר הנופלים (גיא ניצני) | צילום: מערכת ONE

בעל תפקיד במועדון אמר ל-ONE: ”אם עד עכשיו היינו רחוקים מהמאבקים, הרי שעכשיו לא רק שאנחנו נקודה מהמבחנים, אלא גם מסובכים עם קבוצות דוגמת הפועל פ"ת והפועל עכו שנמצאות נקודה מאיתנו. אנחנו חייבים להתעשת ומהר אחרת המצב לא יהיה טוב”.

אנשי הצוות המקצועי בהפועל חיפה עומדים בדקת הדומיה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אנשי הצוות המקצועי בהפועל חיפה עומדים בדקת הדומיה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE