אוחיון עוזר בניקיונות (האתר הרשמי של מ.ס. אשדוד) (צילום: מערכת ONE)
אוחיון עוזר בניקיונות (האתר הרשמי של מ.ס. אשדוד) | צילום: מערכת ONE

בזמן שליגת העל יצאה לפגרת משחקי נבחרת ישראל במ.ס אשדוד החליטו לנצל את הימים בהם השחקנים מתאמנים גם בכדי להמשיך את פרוייקט עזרה לקהילה אותו מנהיג הבעלים ג'קי בן זקן מתחילת העונה.

שחקני הקבוצה השתתפו בצוותא עם בנות קבוצת הכדורסל של מכבי אשדוד בניקיון פארק לכיש. השחקנים וצוות ההנהלה קיבלו תדרוך מפורט בנוגע לניקיון, הצטיידו בשקיות ויצאו לשטח כדי לנקות את הפארק מכל הליכלוך שהשאירו אחריהם מבקרים במהלך החג.

בסיום אמרו בקבוצה: "אין ספק שזה מעשה מבורך. אנחנו נהנים להיות חלק מהיוזמות האלו. מעבר לכדורגל אנחנו שמחים לעזור, לתמוך לשמח ולתרום גם לקהילה וגם לסביבה. זה חשוב לנו לא פחות מניצחון בשבת".

בתוך כך, באשדוד ערכו הערב אימון נוסף, זאת אחרי שהחליטו בקבוצה שלא לערוך השבוע משחק אימון בעקבות פגרת הנבחרות.

באשדוד עושים את כל המאמצים כדי להכניס את ננאד בגוביץ' לעניינים כמה שיותר מהר. למעלה מחודש מאז חתם בקבוצה בגוביץ' עוד לא מצליח להיבא לידי ביטוי את היכולות בגינן החליט המאמן יוסי מזרחי להחתימו ובאשדוד הבהירו כי נכון לעכשיו ישנה אכזבה ממנו, אם כי אין שום כוונה לשחררו אלא לתת לו את הזמן על מנת שישתלב בקבוצה ובמהרה.

שחקני אשדוד מקבלים תדרוך (האתר הרשמי של מ.ס. אשדוד) (צילום: מערכת ONE)
שחקני אשדוד מקבלים תדרוך (האתר הרשמי של מ.ס. אשדוד) | צילום: מערכת ONE

מי שצפויים לשוב לאימוני הקבוצה בשבוע הבא הם הקשרים שי רביבו והקפטן משה אוחיון. רביבו סובל ממתיחה וזכה למנוחה השבוע ועבד בצוותא עם אוחיון בחדר הכושר.