אבי פרץ. יצטרף לצוות של מכבי נתניה
אבי פרץ. יצטרף לצוות של מכבי נתניה | צילום: מערכת ONE

שחקני מכבי נתניה שסיימו כבר את העונה שלהם, יצאו לפגרת הקיץ שלהם ועל פי ההודעות שקיבלו שחקני הסגל שיישארו במועדון בעונה הבאה, אימוני הקבוצה לקראת העונה הבאה אמורים להיפתח ב-21 ליוני.

במועדון מעיר היהלומים עובדים בימים האחרונים על חיפוש מקום בו תערוך הקבוצה את מחנה האימונים שלה כאשר על הפרק נמצאות המדינות הבאות: סלובניה, פולין וטורקיה.

כזכור, בעונה שעברה ערכה נתניה את מחנה האימונים שלה במדינה השכנה טורקיה בעיר אנטליה עקב קיצוצי התקציב ולא מן הנמנע שגם השנה תצא הקבוצה לאותו איזור.

גורם במועדון אמר ל-ONE: "בשנה שעברה קיימו באנטליה מחנה אימונים ומזג האוויר היה די נוח שם, בערך 16 מעלות, אנחנו בודקים מספר אפשרויות ובתקופה הקרובה נסגור מיקום למחנה".

הצוות המקצועי של הקבוצה יכלול ככל הנראה בעונה הבאה פנים חדשות-ישנות בנתניה. שוער העבר, אבי פרץ, ששיחק לפני שש עונות במועדון צפוי להצטרף לצוות המקצועי שכולל את המאמן ראובן עטר, עוזרו צדוק מלכה ומאמן הכושר אורי הראל, בתור מאמן השוערים של הקבוצה.

פרץ, מאמן השוערים של הפועל חיפה, יחליף את עופר בסון שקיבל הודעה על סיום ההתקשרות עמו. בסון שעבד 8 שנים במכבי נתניה אמר: "יש מאמן לקבוצה והוא עשה את הבחירה שלו. אני מבחינתי יכול לומר שהיו לי 8 שנים נפלאות במכבי נתניה".

"עלינו ליגה, זכינו בגביע הטוטו (בלאומית), השתתפנו 3 פעמים בגביע אופ"א והשוערים שאימנתי הגיעו לנבחרות ישראל השונות. אני אוהב את מכבי נתניה והיא תמיד תהיה בלב שלי". 

ראובן עטר (קובי אליהו)
ראובן עטר. בודק אופציה לקיום מחנה אימונים בטורקיה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

עטר יצא לספרד על מנת לעקוב אחר מספר שחקנים מהליגה השלישית ויעקוב אחרי בלם, קשר וחלוץ ואף ייפגש עם שחקן קבוצת המילואים של אלבסטה, נס זמיר, בכדי לבחון אפשרות שהשחקן הצעיר יצטרף למועדון בעונה הבאה.