דור דוידי. יושאל ליריבה העירונית? (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
דור דוידי. "להראות שיש על מי לסמוך" (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

לאחר שלושה ימי  מנוחה שבמהלכם חגגו בהפועל ב"ש  את יום העצמאות חזרה היום (רביעי) הקבוצה להתאמן לקראת המשחק בשבת (19.00, דוחא) מול בני סכנין. למרות שמדובר בפלייאוף האמצעי בקבוצה רוצים להשיג את המקום השביעי כדי להעשיר עוד קצת את קופת המועדון.

שוער המשנה דור דוידי שפתח במשחק האחרון והפגין יכולת טובה התייחס למשחק ואמר: "אין ספק שלחזור להרכב זו תחושה נפלאה ועוד לעשות משחק מצוין כמו שעשינו ואני שמח שהכול עבר חלק. אני מקווה לשחק בשני המשחקים שנותרו ולהראות לכולם שיש על מי לסמוך בשער".

"אני מקווה שאלונה תישאר כי זה חשוב לנו ולמועדון ועד לעונה הבאה אלוהים גדול. אסי (רחמים) עובד איתי כל יום והוא דמות גדולה ושוער ענק. ברגע שהוא אומר שאפשר לסמוך עליי לעונה הבאה מבחינתי זה הכול כי הוא דמות ואני שמח שהוא חושב ככה".

דוידי התייחס ליחסים שלו עם השוער הראשון טברטקו קאלה: "אני וקאלה שני הפכים מושלמים כי הוא קשוח ורציני ואני אולי קצת עדין אבל למדתי מקאלה הרבה. הוא נותן לי טיפים ורעיונות לפני משחקים והעונה למדתי ממנו המון".

דוידי צפוי לעמוד בשערה של הקבוצה גם במשחק מול סכנין כיוון שטברטקו קאלה עדיין סובל מכאבים בכתפו למרות שהאחרון קיים אימון מלא. הקשר הגנאי בן ה-18 ג'יימס ביסו שזכה לשבחים צפוי להמשיך ולקבל קרדיט בהרכב.

המגן אביתר אילוז שנפצע בניצחון על מכבי נתניה סובל ממתיחה ברצועות הברך וצפוי להחמיץ את המשחק הקרוב. משה אסולין צפוי לחזור לאימוני ריצה כבר בשבוע הבא.

אביתר אילוז. קלינגר מאמין בו (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אביתר אילוז (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בקרוב צפויה להתקיים פגישה בין נציגי האוהדים לבעלים אלונה ברקת בנושא גיבוש ערכים להתנהגות נאותה במגרשי הכדורגל. בקבוצה מעריכים כי פגישה כזאת צפויה לקרב בין הצדדים להמשך שיתוף פעולה אם וכאשר ברקת תודיע על הישארות במועדון.