הפועל חיפה המשיכה היום את הכנותיה לקראת משחק הליגה בשבת (קרית אליעזר, 19:10) מול הפועל רעננה. מתרגול ההרכב של המאמן שלומי דורה עולה שמי שיחזרו לשחק הם ערן לוי, שכבש את שער הניצחון מול הפועל ר"ג, וגל הראל.

השניים אמורים לשוב להרכב על חשבונם של בריאן גרזיץ' המוצהב, וירו בלו. חנן ממן הצעיר שפתח בהרכב בפעם הראשונה עשוי להמשיך ולקבל קרדיט. בחיפה עדיין לא התחילו בהכנות לעונה הבאה אבל כבר עכשיו ברור שניצחון מול רעננה יפתח רישמית את ההכנות כאשר המטרה הראשונה תהיה להחתים מאמן שיהיה אחד מהשניים, שלומי דורה או ניצן שירזי.

ערן לוי סיפר על הרגעים שקדמו לפנדל המכריע אותו כבש: “אני שמח שהתרומה שלי במשחק מול רמת גן היתה בשער. הייתי לחוץ מאוד לפני הבעיטה אבל ידעתי שאני חייב לבעוט את הכדור".

"הביאו אותי לקבוצה בשביל זה, אני שמח שעדן בן בסט ויתר ונתן לי לבעוט את הפנדל, אנחנו חברים טובים וגם אני ידעתי לתמוך בעדן בתקופות מסויימות. הקהל שלנו תמך בנו לאורך כל המשחק אבל אנחנו יודעים שעוד לא גמרנו את העבודה".

ערן לוי באוירה מחוייכת באימון היום (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי באוירה מחוייכת באימון היום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על המשחק הקרוב מול רעננה אמר לוי: “אנחנו חייבים לסיים במקום ראוי בטבלה. אני מקווה שיגיעו כמה שיותר אוהדים למשחק, אנחנו צריכים לנצח ולסגור את הסיפור. לא נגיע ונשחק על תיקו ואנחנו חייבים לנצח על מנת שנתפנה בראש שקט לשני המשחקים האחרונים".

שלומי דורה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על השאלה היכן ישחק בעונה הבאה אמר לוי: “אני לא יודע איפה אני אהיה". הפועל חיפה הזמינה 50 חיילים מבסיס חיל הים שיהיו אורחי המועדון במשחק מול רעננה כמו כן יצאה הקבוצה במבצע הוזלות כאשר נשים יכנסו חינם.

הפועל חיפה. גם היא נפגעה מהשיטה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אימון הפועל חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE