הוכנבוים ו-ויצמן. לא שקט בעכו (עמית מצפה)
הוכנבוים ו-ויצמן. לא שקט בעכו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ערב ההכרעה לגבי היורדות מליגת העל, מתברר שבהפועל עכו לא שקט. הערב (חמישי) נודע ל-ONE שבין היו"ר ציון ויצמן, למאמן, ירון הוכנבוים, יש נתק של שבוע וחצי.

השניים לא מדברים במהלך האימונים וגם הערב, בחתונתו של החלוץ, אושרי גיטא, היו"ר והמאמן ישבו בשולחנות נפרדים ולא החליפו אף מילה ביניהם.

חשוב לציין שאין זו הפעם הראשונה שבין השניים יש חילוקי דעות מקצועיים אבל דומה שהפעם נשבר שיא חדש, דבר שלדעת השחקנים לא בריא ולא ראוי לפני הישורת האחרונה.

בהפועל עכו אישרו את הידיעה ל-ONE.

טננבוים: "לא רואה סרט שנרד"


בפן המקצועי, הקבוצה חייבת כל נקודה על מנת להבטיח עונה נוספת בליגת העל. ביום שבת תצא עכו למשחק חוץ קשה בווינטר מול הפועל ר"ג, שזקוקה לנקודות במידה שווה ובקבוצה יודעים שניצחון יבטיח להם עוד עונה בליגת העל.

עם זאת, למאמן עכו, ירון הוכנבוים, יש כאבי ראש לא פשוטים לקראת המשחק, כאשר מספר גדול של שחקנים פצועים ונמצאים בספק למשחק. בין הפצועים אפשר למצוא את שחר סימנטוב, ליעד אלמליח, ליאור לוי, עמנואל אמנגואה, ג'וני טננבוים, דודי פדלון, אובודו אוקוצ'ה ובן מרטין.

על כל אלה צריך להוסיף את גבע ברקאי ואושרי גיטא המוצהבים. מי שיחזור להרכב הוא המגן ליאור ראובן, שישחק בצד ימין של ההגנה במקום רון בן נחום, שיוסט לעמדת הבלם לצידו של איציק כהן.

בעכו מקווים להכשיר חלק מהפצועים ולא לעלות עם הרכב טלאים. אבי אלפסי צפוי לפתוח בקישור בצוותא עם איברהים עבדול ראזק ואילו בהתקפה ישחק רועי דיין, ככל הנראה לצדו של אוקוצ'ה, שצפוי להתגבר על הפציעה.

דודי פדלון באימון. האם יצליחו להכשירו למשחק מול ר&
דודי פדלון באימון. האם יצליחו להכשירו למשחק מול ר&"ג? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ג'וני טננבוים, שכאמור גם הוא חלק מרשימת הפצועים, אמר ל-ONE: “אני מקווה מאוד להתגבר על הפציעה ולעמוד לרשות ירון הוכנבוים, הפציעות של חלק גדול מהשחקנים נובעות מהעומס שהיה עלינו כל השנה וטבעי שלקראת סיומה הפציעות משחקות תפקיד מרכזי.

ירון הוכנבוים (עמית מצפה)
ירון הוכנבוים היום באימון. כאב ראש למאמן (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

נותרו שני מחזורים, אנחנו מקווים לעשות את המוטל עלינו, להגיע לווינטר ולנצח את הפועל ר"ג, בידיעה שניצחון יבטיח את ההישארות שלנו בליגה. אני לא רואה סרט כזה שנרד ליגה. הפועל עכו הוכיחה השנה שהיא קבוצה בעלת אופי, שיש לה שחקנים טובים ואני מאמין שנעשה זאת".