אמיר אבו ניל. יחרים את האימונים  (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבו ניל. הצדדים ינסו להגיע לפשרה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הפועל חיפה, אמיר אבו ניל, חזר היום (רביעי) להתאמן בשורות הקבוצה, אלא שהוא נטש את האימון בגלל דין ודברים עם המנכ"ל, אפרים גבאי. כזכור, אתמול השחקן נטש את האימון בהוראת דודו שלא אהב את העובדה שהקבוצה מתנגדת להוסיף לשחקן 1,200 שקלים עבור נסיעות.

לאחר שנראה היה שאבו ניל לא יגיע לאימון הבוקר, השחקן שוכנע על-ידי סוכנו, דדה חדד, והמאמן, שלומי דורה, להגיע לאימון, אלא שכאן החלה הדרמה האמיתית.

על פי עדויות במקום, אבו ניל הודיע לגבאי שמחר לא יהיה לו כסף לתדלק ולהגיע לאימון. בתגובה אמר גבאי לשחקן: "אם אתה לא רוצה להתאמן, אתה יכול ללכת הביתה".

אבו ניל עזב בזעם את המקום וכבר היה בדרך הביתה, אלא שאז הגיעה השיחה עם סוכנו שביקש ממנו לחזור ולהתאמן עד שהמחלוקות יוסדרו. החלוץ חזר לקרית חיים והתלבש.

שלומי דורה ואפרים גבאי (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה ואפרים גבאי (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

הסוכן, דדה חדד, אמר ל-ONE: "אני שמח שגבאי, שהוא בן אדם קשוב, הסכים להחזיר את השחקן להתאמן. נשב בימים הקרובים עם ראשי הפועל חיפה בתקווה למצוא את הנוסחה שתיישב את הסכסוך שנוצר".  

הבעלים, יואב כץ, אמר בתגובה: "אני מכבד את החוזים במאה אחוז ומצפה שגם השחקנים יכבדו את החוזים עליהם חתמו". 

בתוך כך, בקבוצה נערכים לקראת משחק הליגה ביום ראשון מול הפועל רעננה, כאשר לרשות המאמן, שלומי דורה, יעמוד סגל מלא. המגן, אייל טרטצקי, חזר להתאמן ועשוי לפתוח בהרכב.

דדה חדד (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
דדה חדד (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE