כץ. העסק ייפול בין הכסאות? (צילום: ספורט 5)
כץ. העסק ייפול בין הכסאות? | צילום: ספורט 5
עמותת "האדומים", שגייסה עד כה כ-2.2 מיליון ש"ח עבור הפועל תל אביב, טרם חתמה על חוזה עם חיים רמון, למרות שהמועד להעברת הכסף לטביב מתקרב מאוד. למרות זאת, בעמותה מדגישים שאין בעיות, הכל מתנהל כמו שתוכנן והדברים ייסגרו ממש בקרוב. לדברי גורמים בעמותה, יש מספר דברים שהם עוד צריכים לבחון, כמו כמה כסף יש להם במזומן מיידי להעברה.

בנוסף, העסקה עם איש העסקים סיימון כץ נמצאת בקשיים וכנראה לא תצא לפועל, לפחות לא במתכונת המקורית. כץ הצהיר לפני כשבועיים שהוא מעוניין לקנות 8% אחוזים ממניות המועדון, אך לדבריו החוזה עם רמון מאוד מסובך, והוא צריך עוד לבחון דברים רבים.

"יש מספר דברים שאני עדיין צריך לבדוק ולברר", אמר כץ לאתר ערוץ הספורט השבוע, "לא אני התחייבתי לטביב על תאריך מסויים. רק בזמן שהכל בחוזה יהיה לשביעות רצוני המלאה אני אחתום, ולא דקה לפני כן. אם לא היה מדובר באהבת חיי, הייתי מוותר על העסקה".

לאחר שהעסקה התמהמה, ובעקבות אי סגירת הפערים בין הצדדים, הציע כץ היום בצהריים שירכוש 4% ממניות המועדון באופן מיידי, ולאחר מכן ימשיכו במשא ומתן על 4% הנותרים בעסקה. אך מהצהריים, אז הגיש כץ את ההצעה, לא התקבלה לדבריו תגובה מהפועל, ולטענתו אף אחד מהמועדון לא התייחס להצעה. בהפועל אומרים כי הם לא תלויים בכץ להעברת הכסף לטביב, ומביעים אופטימיות רבה שהחלק הראשון בעסקה עם טביב אכן יתבצע מחר.