טובול ושריקי. מחכים להפועל ת"א (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
טובול ושריקי. מחכים להפועל ת"א (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו חושבים רק על מ.ס. אשדוד ועל איך לנצח את המשחק, לא מעניין אותנו מה המשמעות של המשחק מבחינת הפועל תל אביב", כך הבהירו שחקני הקבוצה מעיר הנמל יומיים לפני המשחק בו יפגשו את השניה בטבלה במשחק שיינעל את המחזור ה-21.

בקבוצה של יוסי מזרחי המשיכו גם הבוקר (שישי) בהכנות לקראת המשחק ביום ראשון. המאמן האשדודי צפוי לערוך שלושה שינויים בהרכב הקבוצה עם חזרתם של משה אוחיון, כריסטיאן גונזאלס וספטן קינג להרכב.

מזרחי המשיך גם היום בתרגול הרכבים שונים כשנראה שהקשר הצעיר, ניר ביטון, ימשיך לקבל קרדיט בהרכב לצידו של סטפן קינג, כשעידן ויצמן ישוב לספסל.

בעמדת המגן השמאלי, ישנה התלבטות בין אדיר טובול ורחמים צ'קול, ששב לאימונים בשבוע שעבר. בצד השני, עדיין לא ברור אם הסרבי, מרקו פופוביץ', יערוך את הופעת הבכורה שלו או שהצעיר, עידן ציון, ימשיך לקבל קרדיט.

יוסי מזרחי וחנן אזולאי. בעיות בעמדת המגן (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
יוסי מזרחי וחנן אזולאי. בעיות בעמדת המגן (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

חלוץ הקבוצה, עידן שריקי, התייחס לאווירה שצפויה להיות ביום ראשון באצטדיון הי"א ואמר: "יהיה משחק מאוד קשה, אבל התגעגענו למשחק עם הרבה קהל, אווירה טובה ואני מאמין שאפשר לנצח".

על העובדה שעבור האדומים מדובר במשחק שכל תוצאה מלבד ניצחון עשויה להרחיק אותם ממאבקי האליפות הוסיף שריקי: "אנחנו לא מתעסקים עם הפועל תל אביב ומה הצרכים שלהם. אני בטוח שהם יבואו לנצח פה אבל גם אנחנו באים לנצח, ואנחנו מתעסקים במטרות שלנו. נבוא נחושים ונלחם, וכמו שאמרתי תהיה פה אווירה מחשמלת באשדוד ואנחנו כולנו מחכים לזה".

משה אוחיון באימון אשדוד (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
משה אוחיון באימון. חוזר להרכב (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

"אני לא חושב שאנחנו מציגים כדורגל גדול ואטרקטיבי אבל אנחנו באים נחושים לכל משחק ולא מוותרים גם כשאנחנו בפיגור וזה משהו שלא היה באשדוד", הוסיף שריקי שהתייחס לתקופה הטובה בה מצויה הקבוצה. "יש מגמה לשלב כמה שיותר צעירים. היום הפלייאוף עליון זו המטרה שלנו וגם הגביע".