ברק יצחקי. מכבי משדרגת הצעתה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי. מכבי משדרגת הצעתה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

במכבי ת"א התחילו, כאמור, לעבוד במרץ לקראת העונה הבאה. מיץ' גולדהאר הבעלים של המועדון, קיבל תיאבון גדול בעקבות הדאבל בו זכתה אמש (שבת) היריבה העירונית המושבעת והוא מתכוון להשקיע כספים רבים על מנת להביא את השחקנים הטובים ביותר.

במכבי הבהירו כי בנוסף לאלירן עטר שסיכם בקבוצה כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, הם מאמינים שגם ברק יצחקי יחתום בסופו של דבר ויהווה חיזוק משמעותי מאוד לחלק ההתקפי. בקרית שלום החליטו לשדרג את ההצעה לבית"ר מ-1.5 מיליון דולר ל-1.8, שידרוג של 300,000 דולר. האוהדים הצהובים יכולים כבר להתחיל לחלום על חוד התקפה שירכיב את ברק יצחקי, אלירן עטר ורוברטו קולאוטי.

עוד נודע היום ל-ONE כי במכבי תל אביב כועסים מאוד על ליאור ז'אן והתנהגותו האחרון ובמועדון הבהירו כי הסיכויים שלו להישאר בקבוצה גם בעונה הבאה קטנים ביותר.

לאחר שמכבי חיפה הפסידה את האליפות לבני יהודה, הבינו במכבי ת"א שהבאתו של אלירן עטר אפשרית, אחרי שכבר היה נדמה שישחק דווקא אצל הירוקים.

"הדאבל של הפועל עשה רק טוב למכבי ת"א ועכשיו הבעלים רוצה להשקיע עוד יותר. גולדהאר קיבל את התיאבון שהיה מתבקש והוא מוכן להשקיע המון על מנת שמכבי תיקח את האליפות בעונה הבאה", כך אמר גורם בכיר במכבי ת"א.

צפו במכבי תל אביב מסיימת את העונה עם ניצחון על אשדודבשבועיים הקרובים צפויים בקרית שלום לסגור עם שלושה זרים לפחות ואף להחתים שחקנים ישראליים נוספים. מכבי נמצאת במו"מ עם השחקנים הזרים ובקרית שלום רוצים לסגור את סגל הקבוצה כמה שיותר מהר על מנת שלא להפריע בהכנות לעונה הבאה.

המאמן אבי נמני הבהיר אתמול בסיום משחק הניצחון על אשדוד (0:2) ששחקנים חדשים רבים צפויים להגיע לקבוצה בעונה הבאה. בתוך כך, הודיעו הצהובים לבלם הבוליביאני, רונאלד ראלדס, על מימוש האופציה עליו כפי שפורסם לראשונה ב-ONE אך עדיין לא ברור אם יישאר בסופו של דבר. אם מכבי תמצא בלם טוב יותר היא לא תהסס למכור או להשאיל את ראלדס.

מיץ´ גולדהאר. יישב עם האוהדים בשער 11 (עודד כהן) (צילום: מערכת ONE)
מיץ´ גולדהאר. קיבל תאבון מהדאבל של הפועל ת&"א (עודד כהן) | צילום: מערכת ONE

עם סיום המשחק מול אשדוד באיצטדיון ר"ג, הגיעה מכבי ת"א למסעדת '206' המזוהה ביותר עם הקבוצה, שם ערכו השחקנים והצוות את סעודת סיום העונה. מכבי תחזור לאימונים בעוד חודש בדיוק.