גיא לוזון. רוצה לסיים את העונה עם תואר (שי לוי)
גיא לוזון. רוצה לסיים את העונה עם תואר (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בני-יהודה המשיכה הערב (חמישי) בהכנות לקראת משחקה ביום שבת מול מ.ס אשדוד, הקבוצה אותה הדיחו הזהובים לאחר 120 דקות ודו קרב פנדלים בחצי גמר גביע המדינה.

האימון נערך באווירה טובה כאשר השחקנים יודעים שהם צריכים לעשות הכל כדי להשיג את הכרטיס לאירופה דרך הליגה וניצחון באצטדיון ה-יא' יקרב אותם מאוד למטרה, כאשר הם ייצמדו למכבי ת"א שבמקום השלישי.

מאמן בני-יהודה, גיא לוזון, התייחס לעומס על הקבוצה, שייחד עם משחק גמר הגביע ביום שלישי תשחק ארבעה משחקים ב-11 ימים ואמר: “אנחנו נבוא עם הרכב טרי וטוב, שיוכל להביא לנו תוצאה טובה. אנחנו בראש ובראשונה רוצים לסיים סופית את הסיפור של הכרטיס לאירופה, ולשם כך אנחנו צריכים לנצח בשבת”.

כשנשאל אילו הוראות נתן לשחקנים לפני המשחק מול אשדוד אמר: “אין הוראות מיוחדות, בשלבים האלה שחקנים עובדים על האדרנלין והרצון לנצח ואז העומס לא נכנס כפונקציה”.

אבל עם כל הכבוד למשחק מול אשדוד, מה שבאמת רוצים בשכונת התקווה זה הגביע, וכשנשאל לוזון אם הוא מאמין שאפשר לזכות בתואר במשחק מול הפועל ת"א אמר המאמן: “אני לא מאמין, אני בטוח. האמנתי והייתי בטוח בזה לפני כן ואני גם בטוח בזה עכשיו”.

מי שלא יעמוד לרשות המאמן בשבת הוא המגן איציק עזוז, שסובל ממתיחה קלה ברצועה הצידית בברך, אך עשוי להיות כשיר למשחק הגביע. גם מיכאל זנדברג, שספג את הכרטיס הצהוב החמישי שלו, לא ישחק.

ברוך דגו מול איציק עזוז (אמיר לוי)
איציק עזוז. ייעדר מהמשחק מול אשדוד (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מחר (שישי) תחל המכירה המוקדמת לגמר גביע המדינה. אוהדי בני יהודה ישבו בשערים 3, 4 ו-11-12 ומחירי הכרטיסים יעמדו על: 40 שקלים לילד ו-80 למבוגר ביציעים המערביים. ו-30 שקלים לילד ו-60 למבוגר במזרחיים. המכירה תתקיים ב'קיוסק כתום', בסמוך לאצטדיון שכונת התקווה, החל מהשעה 10:00.

בתוך כך, בשכונת התקווה מתחילים להכין את הקרקע לעונה הבאה ומי שיאמן את בני-יהודה בעונה הבאה, דרור קשטן, המריא מטעם הקבוצה לקרואטיה על מנת לבחון שחקני רכש לקראת העונה הבאה.