אלי אברבנל. נעצר בחשד ל (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אברבנל באימון. התגבר על הפציעה בקרסול (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

מאמן הפועל פ"ת, דני ניראון, ממשיך להכין את חניכיו למשחק החוץ מול הפועל רעננה ביום שבת, שיתקיים דווקא באצטדיון "הקופסא" בנתניה, בשל השזרוע המתבצע באצטדיון "לויטה" שבכפ"ס, בו רעננה מקיימת בדרך כלל את משחקיה הביתיים. 

שוער המשנה של הקבוצה, צליל חתוכה, לא הגיע לאימון הבוקר (רביעי) משום שהוא שוהה באימוני הנבחרת הצעירה, כשגם החלוץ הצעיר, ארמון בן-נעים, נעדר. הקשר, כפיר דר, חזר להתאמן לאחר שאתמול החמיץ את האימון עקב מחויבויות בצבא. החדשות הטובות מגיעות מכיוון שני שחקני ההרכב, אלנתן סלמי ואלי אברבנל, שחזרו גם הם לאימונים מלאים.  

כזכור, סלמי ספג זעזוע מוח במשחק מול הפועל עכו במחזור האחרון, ונעדר מהאימונים השבוע, ואילו הקפטן אברבנל החסיר מספר אימונים השבוע עקב פציעה בקרסול. 

בתוך כך, אמש ניצחה קבוצת הבוגרים של המועדון את קבוצת הנוער 1:2, כשצעירי המועדון הובילו משער שהבקיע החלוץ המוכשר, דור מלמד, אך חניכיו של דני ניראון הפכו את התוצאה משערים של נאל חתובה ועמנואל מתיאס.  

אלנתן סלמי חוגג (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אלנתן סלמי חוגג (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

במלאבס עדיין שוקדים על חיזוק הקבוצה ועל שינויים בסגל השחקנים. הקשר הקרואטי, טומו ברלצאי, שקיבל הודעה על שחרורו מהקבוצה, עדיין ממתין לתוצאות בדיקת ה- MRI שלו. התשובה אמורה להתקבל היום ובמועדון מאם המושבות מעריכים כי הקרואטי יעזוב את הארץ בסוף השבוע.

המגן השמאלי, סאלם אבו-סיאם, טרם חתם בקבוצה והוא שוקל את ההצעה הכספית הנמוכה שהוגשה לו, כשבפ"ת מצידם לא מוכנים להקצות עבורו ממון רב.

אבו סיאם (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבו סיאם (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE