עדן בן בסט. ימשיך בקבוצה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
עדן בן בסט. ימשיך בקבוצה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

סאגת מינויו של שביט אלימלך כעוזרו של ניצן שירזי בהפועל חיפה קרובה לסיומה אחרי שאלימלך נמצא על סף הסדר כספי עם קבוצתו בעונה החולפת, הפועל פ"ת.

הצדדים הגיעו להבנות מה שסולל את דרכו של אלימלך לתפקיד העוזר. שוער העבר כבר הספיק לשוחח עם הבעלים, יואב כץ, שהתרשם מאד וחושב שהוא יכול להביא ערך מוסף למועדון כמו הפועל חיפה.

מי שימשיך באופן כמעט וודאי בקבוצה הוא החלוץ, עדן בן בסט, אותו רוצה מאד ניצן שירזי. עוד בשלהי העונה הקודמת, נרקמה מערכת יחסים טובה בין השניים. בן בסט קיבל אור ירוק ממכבי חיפה לנהל משא ומתן עם כל קבוצה שיחפוץ.

כעת, מחכים בכרמל להתפתחויות במשא ומתן בין יואב כץ לכוכב הקבוצה, ערן לוי. לאחרון יש מספר הצעות ובשבוע הבא יחליט הקשר אם לקבל את הצעתו של הבעלים או לעזוב. במועדון מקווים שלוי יבין שבשכר שהוצע לו, הוא צריך להמשיך במיוחד אחרי החיבור הטוב בין הצדדים בשלוש השנים האחרונות.

ערן לוי. מחכים להחלטה שלו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי. מחכים להחלטה שלו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

במקביל, בבהפועל חיפה סוגרים קצוות טכניים בחוזים שכבר סוכמו עם קאלה, חרמון ומיקוצ'דזה. כמו כן, מתנהלים מגעים עם שחקני הבית, אושרי רואש, רן אבוקרט, עודד אלקיים, יוסי דורה ואייל טרטצקי על חתימת הסכמים חדשים מתוך תקווה ורצון שמרבית הסגל יפתח את האימונים כבר בתחילת יולי. כאמור, בסוף יולי תצא הקבוצה למחנה בהונגריה.