אוהדי בני יהודה. סיבה למסיבה (תומר גבאי)
אוהדי בני יהודה. סיבה למסיבה (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

בבני יהודה חיכו לרגע הזה הרבה זמן. הזהובים יארחו את הפועל רעננה באצטדיון שכונת התקווה במחזור התשיעי.

כאמור, בימים הקרובים יעבור האצטדיון בשכונה שזרוע לקראת החורף ומיד אחריו, אצטדיון בלומפילד יעבור את אותו תהליך. בשל כך, החליטו בהתאחדות לכדורגל, לאפשר לחניכיו של גיא לוזון לקיים את המשחק נגד הקבוצה מהשרון בביתם האמיתי.

זו בהחלט בשורה טובה עבור קהל האוהדים, אך עדיין לא ידוע כמה קהל יורשה להיכנס למשחק. מה שעלול לעצור את התהליך הזה הוא אך ורק אישור המשטרה שעדיין לא התקבל סופית.

למרות זאת, הנהלת בני יהודה שומרת על אופטימיות ומאמינה בהתאם להסכמתה של ההתאחדות וגיבויה, כי הדבר יתאפשר.

כמו שכבר ציינו, הקבוצה תערוך את אימוניה בבלומפילד בימים הקרובים בגלל שזרוע המגרש באצטדיון בשכונת התקווה ולאחר מכן,  תשחק במגרשה הביתי.

דין מורי: "אנחנו נראים טוב גם בהגנה וגם בהתקפה"
"אני חושב שזה משחק קשה מול קבוצה שמתחילה לאסוף נקודות כדי להילחם על החיים שלה בתחתית", כך אמר בלם בני יהודה, דין מורי, לקראת מחזור הליגה הקרוב בליגת העל, שיפגיש את הזהובים מול הפועל עכו.

אחרי שחזרה לנצח במחזור האחרון, בקבוצה של גיא לוזון רוצים לשמור על רצף של הצלחות, וכדי שזה יקרה הם כמובן צריכים להשאיר את שלוש הנקודות בקופתם גם אחרי המשחק מול הקבוצה מהצפון.

בלו בפעולת הגנה מול מורי. עבר שדרוג רציני מהעונה שעברה (קובי אליהו
בלו מול מורי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

הבלם, דין מורי, המשיך לנתח את מה שצפוי לקבוצה שלו מול עכו: "אנחנו לא יוצאים לטיול, אלא לעשות את העבודה שלנו ולנצח. נבוא לשחק את המשחק שלנו ולהשיג את שלוש הנקודות".

מורי התייחס גם לכך שהמאמן, גיא לוזון, החמיא על משחק ההגנה וההתקפה של קבוצתו: "אני חושב שמשחק ההגנה שלנו מאוד טוב ובהתאם לזאת, אנחנו גם ספגנו הכי פחות שערים העונה".

"אנחנו יודעים איך לעמוד על המגרש וצריך ליישם את זה ולהמשיך ככה, בינתיים אנחנו נראים טוב גם בהגנה וגם בהתקפה. כמובן הכי חשוב שתהיה לזה המשכיות ונוכל להשיג את המטרות שהצבנו לעצמנו".

לירוי צעירי (אמיר לוי)
לירוי צעירי (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מורי עצמו וכן לירוי צעירי לא יטלו חלק באימונים שכן שניהם זומנו לאימוני הנבחרת האלוימפית. הנבחרת של איווניר תקיים שני אימונים וביום רביעי תשחק מול עירוני רמת השרון מליגה הלאומית, כחלק מההכנות למשחקי הנבחרת.