גיא לוזון (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון. שהפועל ת"א תתעסק בעצמה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בבני יהודה עדיין מלקקים את הפצעים של ההפסד 3:1 בגמר גביע המדינה להפועל ת"א אך מבחינתם את העונה הזאת ואת המשחק האחרון רוצים לסיים בניצחון על מכבי חיפה.

הזהובים של גיא לוזון אמנם חזרו על מעמד הגמר שוב מול הפעול ת"א אך לא השכילו לנצח את המשחק ולכן את העונה הזו שבה כבר השיגו את הכרטיס לליגה האירופית רוצים לסיים אולי במקום ה3 בטבלה, זאת במידה ומכבי ת"א תפסיד או תוציא תוצאת תיקו במשחק הקרוב.

גיא לוזון יחסר את דלה איינוגבה המורחק וגם את הקשר חסן אבו זייד שסוחב 5 כרטיסים צהובים.

גיא לוזון: ”בכל הקשור להפועל ת"א היא שיחקה כדורגל מצויין ויש להם גם התקפה מצויינת כל השנה, אבל הם גם יכולים לזכות בתואר בכייני השנה. לא יכול להיות שלפני משחק הם יטיפו לבני יהודה או לי על ספורטיביות. אנחנו עדיין לא צריכים לקבל תעודת יושר מהם ואם הפועל ת"א תיקח אליפות - לזכותה ואם היא תפסיד זה לחובתה".

"בקשר לספורטיביות שלא ישכחו שלפני שנתיים במשחק שקבע לירידה לקבוצות התחתית הם הפסידו בבלומפילד להפועל כפ"ס לא עלו בהרכב החזק ביותר וחוץ מלהבקיע גול עצמי הם עשו הכל כדי להפסיד, אז שיתעסקו בעצמם".

"אנחנו נבוא למשחק מול מכבי חיפה בכדי לנצח לא בשביל לרצות אותם אלא מהסיבה שאנחנו מקצוענים ונמשיך לעשות את זה עד הרגע האחרון. גם אם נפסיד זה לא אומר שמכרנו את המשחק או פתחנו רגליים כי לפי התזה הזאת זה אומר שהפסדנו למכבי חיפה את כל המשחקים".

איינוגבה מורחק בגמר הגביע וייחסר מהמשחק מול חיפה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
איינוגבה מורחק בגמר הגביע וייחסר מהמשחק מול חיפה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"מי שחשב שנתנו להם משחק זה ממש לא כך. פשוט הם טובים מאיתנו ולא סתם השנה הם מובילים את הטבלה. אז להפועל אני יכול להגיד שבמקום לחפש אשמים כמו אבי נמני, גיא לוזון ובני יהודה שיבואו בטענות כלפי עצמם בלבד".