ראובן עטר. נהנה מכשירות של כל השחקנים (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
עטר עם שחקניו. כועס על ההפסד לב"ש (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

במכבי נתניה חזרו היום (שני) לאימונים לאחר שקיבלו יום חופשי ממאמנם ראובן עטר. בקבוצה ניסו להתאושש מהתבוסה המחפירה במשחק החוץ האחרון בשבת בווסרמיל מול הפועל באר שבע (4:0). עטר, שלא כהרגלו, לא שוחח עם השחקנים על ההפסד.

השחקנים עבדו על כושר גופני עם המאמן אורי הראל בשעת צהריים חמה. נכון לעכשיו במועדון מתכוונים לעמוד מאחורי הצהרתו של עטר כי השחקנים ייקנסו וכבר במשכורת הקרובה יפחתו 2000 שקלים מכל שחקן ששיחק כולל השחקנים הצעירים.

"אנחנו רוצים שגם הצעירים ייקנסו כדי שיבינו את החומרה של המשחק הבזיוני הזה. אם שחקן שמרוויח 4000 שקל ייקנס בחצי משכורת אז הוא יבין טוב טוב את המשמעות" אמרו במועדון

 אגב, יש לציין כי זוהי הפעם הראשונה בקריירת האימון של עטר שהוא מעניש שחקנים על ידי קנסות כספיים.

בתוך כך ממשיכים בקבוצה לחשוב על ההכנות לעונה הבאה ועל היום שאחרי דניאל יאמר. על פי מה שנראה כרגע, תקציב הקבוצה יעמוד על בין 15 ל-18 מיליון שקלים מכספים שאמורים להיכנס מספונסרים, זכויות שידור, טוטו ומכירה של ביבאן פרנסמן ואלמוג כהן כאשר בקבוצה מקווים כי הפועל תל אביב תמכור את איתי שכטר לחו"ל, אז תקבל הקבוצה את חלקה.

שכטר. אם יימכר לאירופה, נתניה תקבל את החלק שלה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שכטר. אם יימכר לאירופה, נתניה תקבל את החלק שלה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

כרגע עדיין לא ידוע האם טל מעבי, שלו מנשה, רביד גזל, ואריסטד זוגבו, להם מסתיים החוזה הסיום העונה הנוכחית, ימשיכו בקבוצה שבעונה הבאה תהיה על טהרת השחקנים הצעירים.

מי שעתידו גם כן לא ברור הוא מגן הנבחרת הלאומית, קלמי סבן. סבן, שמחזיק בחוזה לעונה נוספת במועדון בו גדל, מבוקש גם במכבי וגם בהפועל תל אביב ונראה כי אם תגיע הצעה קונקרטית לגביו והוא יתעקש לעזוב, לא נראה כי יעמדו בדרכו.

קלמי סבן (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
קלמי סבן. לא ברור אם ימשיך בקבוצה בעונה הבאה (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

במועדון החליטו שלא לחדש את חוזיהם של המגן יגאל אנטבי (נעדר מהאימון בשל מחלה) אמיה טגה והקשר הברזילאי פאבריציו קבראל.