ליאור אסולין. נוסע לאוסטריה (דרור עינב)
ליאור אסולין. נוסע לאוסטריה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש עשתה הערב את ההכנות האחרונות לקראת ההמראה למחנה האימונים באוסטריה כשנפרדה הערב (שני) בתיקו 1:1 במשחק אימון מול מ.ס. אשדוד.

הקשר ריף מסיקה שהגיע ממכבי נתניה על מנת להיבחן בהפועל באר שבע הפגין יכולת טובה, הרשים את הצוות המקצועי וימשיך להיבחן בקבוצה. למחנה האימונים של הקבוצה ימריאו 25 שחקנים ולא צפויים להגיע שחקנים חדשים על מנת להיבחן.

הקבוצה תקיים ארבעה משחקי אימון כשבשניים מהם תפגוש יריבות ראויות. ב-19.7 תתמודד הקבוצה מול א.א.ק. אתונה וחמישה ימים לאחר מכן תפגוש את ארקה גדיניה מהליגה הראשונה בפולין. בין לבין תקיים שני משחקים מול קבוצות מהליגה השנייה והשלישית באוסטריה.

זה היה אמנם רק עניין של זמן, אבל היום זה הפך לרשמי כשהחלוץ ליאור אסולין חתם לעונה נוספת בקבוצה וימריא עימה למחנה. אסולין כבר עורך אימונים מלאים לאחר שהחלים מהפציעה שהשביתה אותו למרבית שלבי העונה הקודמת.

הבלם נדב כידר ימריא אף הוא למחנה לאחר שסיכם את תנאיו ויחתום לעונה נוספת. כידר שוחח הבוקר עם קלינגר שאמר לו כי הוא נמצא בתוכניות לעונה הקרובה וכך נמצא הפיתרון בנוגע לשכרו שישודרג במעט. החלוץ ינון ברדה לא ימריא למחנה בעקבות פערים כספיים שהתגלו בין הצדדים.

ריף מסיקה. יצבור דקות בליגה הלאומית במדי הפועל הרצליה (אור שפונדר)
ריף מסיקה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

במשחק האימון עם אשדוד כבש מאור מליקסון בדקה ה-35 לאחר שניצל השמטה של שוער אשדוד אופיר מרציאנו, אך פטריק דופלה איזן בדקה ה-68 לאחר בישול נהדר של נבו מזרחי.

מאמן הקבוצה ניר קלינגר אמר בסיום המשחק: "זה היה משחק מבחן ראשון שבו נתנו הזדמנות לצעירים ולנבחנים שלנו להוכיח את יכולתם. להוציא את ה-30 דקות הראשונות, שאר המשחק היה מיועד כדי לבחון את הצעירים כשישנם שניים שלושה מהם שבלטו במשחק".