במכבי תל-אביב מאוכזבים מאוד לאחר שהקבוצה הפסידה אמש 1:0 למכבי נתניה באצטדיון הקופסא בעיר היהלומים. "היה משחק מוזר. נתניה עשתה חצי התקפה וניצחה את המשחק",  אמרו במועדון של מיץ' גולדהאר בסיום המשחק.

הבעלים, נכנס בסיום המשחק לחדר ההלבשה והודה לשחקנים על הניצחון בחיפה. גולדהאר הוסיף ואמר לשחקנים כי הוא מקווה לראות נצחונות כשהוא לא יהיה בישראל. הבעלים עזב בליל המשחק את ישראל והוא צפוי לחזור לכאן בעוד כחודש ימים לפחות..

שחקנים במכבי התלוננו על משטח הדשא בקופסא: "איך אישרו את המגרש הזה? הוא קשה כמו אבן ומלא בורות, אבל זאת לא הסיבה להפסד שלנו, פשוט לא היינו מרוכזים".

במכבי ניסו להוריד לקרקע את השחקנים לאחר המשחק מול מכבי חיפה בו ניצחו הצהובים 0:1. למרות הניסיונות, מספר שחקנים שהציגו משחק יוצא מן הכלל בשבוע שעבר היו חלשים. בקבוצה מרוצים מהנחישות והרצון של השחקנים למרות ההפסד. איליה יבוריאן שפתח במשחק הפגין יכולת חלשה בהתקפה. יבוריאן כמעט ולא בעט לשער והוא צפוי לחזור לספסל במשחק בשבוע הבא מול מ.ס. אשדוד.

הצוות המקצועי של הקבוצה קיבל גיבוי מלא מהבעלים מיץ' גולדהאר שהבהיר כי הוא אינו מייחס להפסד חשיבות רבה. גולדהאר העביר מסר כי הוא מאמין בדרך שבה מנוהלת הקבוצה והוא לא מתכוון לשנות את דרכו. הבעלים כבר אמר בעבר כי הוא הגיע לישראל ומתכוון להישאר כאן מספר שנים לפחות ולתמוך במכבי תל-אביב.

יוסי שבחון, ילבש את הכחול של פ"ת?  (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
יוסי שבחון וליאור ז´אן. עצובים בקופסא (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

עמנואל מאיוקה ואיביצ'ה אילייב שהיו חולים בסוף השבוע, ביקשו להיות בסגל למשחק כפי שפורסם ב-ONE. השניים נכנסו במחצית השניה וגרמו לשינוי חיובי בהתקפת הצהובים. יוסי שבחון שפתח במקומו של אילייב, הפגין משחק חלש במיוחד. הקשר חש ברע לפני המשחק אך בכל זאת ביקש לשחק.

שבחון עשוי להימכר כבר בינואר הקרוב


הרבה מהכעס של האוהדים מופנה כלפיו של יוסי שבחון. בזמן שהקשר ירד מכר הדשא בחילוף עם אילייב, שרקו האוהדים שריקות בוז לעברו. שבחון אמור לסיים את חוזהו בסיום העונה הנוכחית, ועדיין לא ברור האם הוא יזכה לחידוש.

אילייב על ההפסד בנתניה: &"היה לנו קשה לשחק שם (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
האוהדים מאוכזבים מהתצוגות האחרונות של שבחון (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

ייתכן כי הצהובים יעדיפו למכור את שבחון בחודש ינואר הקרוב על מנת להרוויח כסף על השחקן שנמצא תחת חוזה עד לסיום העונה כאמור. בכל מקרה, החלטה לגבי שבחון תתקבל בשבועות הקרובים ולא מן הנמנע שהצהובים ירצו להמשיך את הקשר עם השחקן שנמצא כבר מספר שנים במועדון ולא זכה באף תואר עם הקבוצה.

אנדריי קומאץ' הקשר הסלובני שוב לא קיבל דקות משחק. כרגע נראה שבמכבי ינסו לחפש לקומאץ' קבוצה בחודש ינואר ובמקומו להביא חלוץ זר נוסף. לאחר שליאור ז'אן ושרן ייני תפסו פיקוד על עמדת הקשר האחורי, קומאץ' מתקשה לקבל את המפתחות בהרכב הפותח.