הפועל ת"א התחילה בחלק האחרון של תהליך השארת הסגל מהעונה שעברה והעבירה לשוער הניגרי וינסנט אניימה הצעה משודרגת ל-3 שנים במטרה להשאירו בקבוצה גם העונה.

אניימה, שמעוניין לעבור לחו"ל, צריך להשיב על ההצעה ביום-יומיים הקרובים על כל פנים הוא צפוי להגיע לארץ בסוף השבוע, כדי לשוב לאימונים לקראת המשחק מול ז'לז'ניצ'אר במסגרת מוקדמות ליגת האלופות.

בנושא אחר, חלוץ נבחרת ליטא דרוידס סרנס, שמשחק בקבוצת לודג' הפולנית, ככל הנראה לא יוכל לשחק אחה"צ (17:00) במדי הפועל ת"א מול אויפשט ההונגרית במשחק אימון, כך הודיעו אנשי קבוצתו בפולין.

לסרנס חוזה לשנתיים נוספות במועדון הפולני, שלמרות שהסכים לשחרר את החלוץ למבחנים לאחר שכנועים, לא מתיר לו לשחק במדי הפועל במשחק האימון מחשש לפציעה.

כעת מתקיימות שיחות בין המועדונים בנושא, אולם נראה כי סרנס לא יוכל לשחק. עם זאת,  הסתיימה תקופת המבחן שלו בהפועל ת"א והוא יחזור לפולין.

אניימה. בקבוצה כועסים על התנהלותו  (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
אניימה עם הראל. יישאר בסופו של דבר? (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

כזכור, בהפועל הופתעו לראות שחקן חזק וטוב, אולם לא בדיוק בתפקיד שהם חיפשו. סרנס משחק בדרך כלל בכנף שמאל והפועל מחפשת חלוץ מרכזי.

בהפועל רצו לראות במשחק היום האם יש לו את האיכויות כדי לשחק במרכז לצידו של איתי שכטר. כעת נראה כי הפועל לא תוכל לבחון אותו במשחק כפי שרצתה. אם הליטאי, שכבש אשתקד 13 שערים, ב-27 משחקים בהם שותף, לא ישחק אחה"צ, הוא ישוחרר.

ג´קי דהאן (ONE) (צילום: מערכת ONE)
ג´קי דהאן (ONE) | צילום: מערכת ONE

סוכנו של החלוץ ג'קי דהאן אמר בתגובה: "הקבוצה בקושי רב שיחררה אותו לשלושה ימי אימונים וציינה כי הוא יכול רק להתאמן ולא לשחק במשחקי אימון. ניסינו לעשות לו ביטוח למשחק האימון, ולא הצלחנו. הוא חוזר מחר לקבוצה. מדובר בשחקן תחת חוזה וקבוצתו לא רוצה לקחת סיכון אם ייפצע במשחק. כעת זה תלוי בקבוצה אם היא תרצה להכנס למו"מ על השחקן".

בהפועל אישרו כי כרגע לשחקן אין אישור לקחת חלק במשחק האימון.