סואן, מחכה למשחק עם נתניה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
סואן, מחכה למשחק עם נתניה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בני סכנין ערכה אתמול (שבת) בצהריים את האימון המסכם שלה לקראת המשחק הערב ב-19:30 נגד מכבי נתניה בדוחא. האימון התנהל במזג אוויר סוער וגשום ושחקני הקבוצה צוידו כמו שצריך כדי לשמור על בריאותם למשחק.

האימון כלל משחק פנימי בו תרגל המאמן מרקו בלבול את ההרכב שאמור לפתח נגד נתניה, ממנו עולה כי הקשר סרג'יניו קאדו לא יפתח בגלל המתיחה ברגלו.

מי שאמור לשחק במקומו הוא, חאלד חלאילה, שחוזר להרכב אחרי שסיים את עונש ההרחקה משני משחקים אותו ספג.

ביתר העמדות אין שינוי לעומת ההרכב שפתח נגד מכבי חיפה בשבת שעברה, פרט לכך שסקוט סילי יירד לספסל, כשאחמד קסום וג'אקו ערפאת ימשיכו לאייש את ההתקפה של בלבול. עלא אבו סאלח ימשיך לקבל קרדיט בעמדת המגן הימני.

שחקני הקבוצה אופטימיים לקראת המשחק וכולם מדברים על לא פחות מניצחון שיוציא את הקבוצה ממצבה הנוכחי. השוער מאיר כהן,  שועל קרבות תחתית ותיק, אמר שהמשחק נגד נתניה הוא ציון דרך ופרט לניצחון, עלול לסבך את העניינים.

ג´אקו עראפת, רוצה לכבוש נגד החניכים של ראובן עטר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ג´אקו עראפת, רוצה לכבוש נגד החניכים של ראובן עטר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

עבאס סואן יודע שמוטלת על כתפיו וכתפי חבריו משימה קשה מחר. הקשר אמר ל-ONE: "מי שחושב שהמשחק נגד נתניה קל, לא יודע על מה הוא מדבר. נתניה קבוצה מאורגנת ועקשנית ומיקומה בתחתית לא מוצדק, מצפה לנו קרב אמיתי, ועלינו להתעלות כדי להשיג את הנקודות".

ג'אקו ערפאת שלא כבש מספר משחקים, מודע לציפיות ממנו: "אני יודע שמצפים ממני לכבוש בכל משחק, אבל הליגה בישראל קשה מאוד, אני מקווה לכבוש נגד נתניה כי אנחנו חייבים לנצח את המשחק הזה".

מרקו בלבול. סכנין חייבת לחזק את החוד (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בלבול וסילי. הטרינדדי ישב על הספסל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

ההרכב  המשוער: מאיר כהן, עלא אבו סאלח, טל חן, יא-יא פטי, מהראן אבו ריא, עבאס סואן, חיים בנון, חאלד חלאילה, חמד גנאיים, אחמד קסום, ג'אקו ערפאת.   

ימפוסלקי תורגל במקומו של סבע


מכבי נתניה תצא מחר למשחק באצטדיון דוחא מול בני סכנין במטרה אחת: לחזור עם ניצחון. בקבוצה של ראובן עטר מודעים לעובדה כי שלוש נקודות ירחיקו אותם באופן סופי כמעט ממאבקי התחתית הבוערת. במועדון לא מדברים כל כך על העתיד הרחוק יותר אבל לכולם ברור שאחרי שהקבוצה תצא סופית מהמצב אליו היא נקלעה המטרה תהיה ברורה: להתברג בפלייאוף העליון.

הבוקר קיימה הקבוצה אימון במזג אוויר סוער באצטדיונה הביתי. גם הפעם נעדר מהאימון החלוץ, אחמד סבע, שסובל מפציעה טורדנית בשרירי הבטן וקיבל הנחיה לנוח בעשרת הימים הקרובים. למרות שבמהלך השבוע תירגל עטר במקומו את ריף מסיקה ופיראס מוגרבי, באימון המסכם היום מי שקיבל את חולצת ההרכב היה דלה ימפולסקי.

דלה ימפולסקי מנסה את כוחו בבעיטה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
דלה ימפולסקי מנסה את כוחו בבעיטה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

למעט השינוי הכפוי בהתקפה, הנתנייתים יעלו למשחק עם אותו הרכב שניצח את מכבי תל אביב בשבוע שעבר. השוער מחוף השנהב, אריסטד זוגבו, ימשיך לעמוד בין הקורות. בקבוצה מרוצים מאד מהשיפור ביכולתו של השוער במחזורים האחרונים ומקווים כי אם ירשים באליפות אפריקה בינואר הקרוב, תקבל עליו הקבוצה הצעות מקבוצות גדולות באירופה שיהיו מעוניינות לרכוש את כרטיסו.

את חוליית ההגנה ימשיכו להוביל קלמי סבן, אוראל דגני, ביבאן פרנסמן וטל מעבי. בקישור הנתנייתי בונים על כך שרביד גזל ואלמוג כהן ימשיכו לתת את התפוקה שמצפים מהם ויפגינו יכולת גבוהה כפי ששיחקו בשבת הקודמת. שלו מנשה, שניר גואטה ודלה ימפולסקי יהיו אלה שאמורים ליצור את המצבים ההתקפיים של הקבוצה כאשר בחוד אובודו אוקוצ'ה אמור להיות המוציא לפועל.

אוקוצ´ה. שוחרר מנתניה (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
אוקוצ´ה וסבן (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: אריסטד זוגבו, קלמי סבן, אוראל דגני, ביבאן פרנסמן, טל מעבי, אלמוג כהן, רביד גזל, שלו מנשה, שניר גואטה, דלה ימפולסקי, אובודו אוקוצ'ה.