שכטר. הפועל מוכנה לרגע האמת (מיכה בננו)
איתי שכטר יורד מהאוטובוס (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

המפלצת מתעוררת לחיים. אצטדיון בלומפילד שסיים את שנת הקיץ שלו מתחיל להתמלא באוהדי הפועל תל אביב העושים דרכם אל המושבים המצוחצחים לקראת מה שעשוי להיות תחילת הדרך של האדומים להופעה ראשונה אי פעם בשלב הבתים של ליגת האלופות, המשחק מול ז'לזניצ'איר הבוסנית ב-21:00.

שחקני הפועל (כמו גם יריביהם מבוסניה) כבר הגיעו לבלומפילד וזכו לאהדה רבה כשירדו מהאוטובוס לחדרי ההלבשה.

וינסנט אניימה ששב מהמונדיאל לא ישחק ובמקומו יפתח גליל בן שנן בן ה-28. עמרי קנדה יקבל את הקרדיט בעמד המגן הימני על חשבונו של דני בונדר. בין שחקני הרכש החדשים רק יוסי שבחון יזכה לקבל את חולצת ההרכב כשביוואן פרנסמן ורומאן רוקי הצרפתי יפתחו את המשחק על הספסל.      

באסיפה המסכמת של האדומים השמיעו אבוקסיס והמאמן לשחקנים את הימנון ליגת האלופות כשאלי גוטמן הכניס את השחקנים למוטיבציה כשאמר: "אנחנו מתחילים דרך היום. המפעל הזה הוא חלון הראווה הטוב יותר שיכול להיות לכם, תהיו מרוכזים מהרגע הראשון".       

שחקן בכיר בקבוצה סיפר על ההתרגשות לקראת המשחק: "הלב דופק, ואנחנו נעלה היום בטירוף. התגעגענו לקהל ולבלומפילד, והיום נתחיל להחזיר למועדון על האמון שנתן בנו. המאני טיים מתחיל".

וינסנט אניימה. על תקן צופה (מיכה בננו)
וינסנט אניימה. על תקן צופה (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE
גילי ורמוט מגיע לבלומפילד (מיכה בננו)
גילי ורמוט מגיע לבלומפילד (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

למרות ההצהרות מצידם של הפועל שהם אינם מגיעים למשחק כפייבוריטים בקבוצה, וגם למדו את הבוסנים על ידי צפייה בקלטות ממשחקי הקבוצה, אצל האדומים לא יקבלו בהבנה פחות מניצחון ביתי שיאפשר להם להגיע בנינוחות יחסית למשחק החוץ בבוסניה.

הבוסנים כבר פרקו את המטען (מיכה בננו)
הבוסנים כבר פרקו את המטען (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE
ותופסים את הראש עוד לפני שהמשחק התחיל (מיכה בננו)
ותופסים את הראש עוד לפני שהמשחק התחיל (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE
אוהדי הפועל מתכוננים למשחק (מיכה בננו)
אוהדי הפועל מתכוננים למשחק (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE