אוהדי נתניה. ייהנו ממחירים מוזלים (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי נתניה. היכן הם ימוקמו בגביע? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בעוד קבוצתם מתעסקת בהכנה למשחק הליגה הקרוב בשבת ב-19:00 מול מכבי פ"ת, במכבי נתניה יש כבר מי שמסתכל על המשחק הבא של הקבוצה ביום שלישי בגביע המדינה מול מכבי תל אביב.

מכבי ת"א הודיעה היום (חמישי) לראשי המועדון כי החליטה שאוהדי נתניה ישבו במשחק באצטדיון בלומפילד בשער 5 וזאת בשל נזקים שנגרמו בשער 7 כתוצאה מהתנהגות קהלים אחרים. המועדון פנה למכבי ת"א על מנת שיאפשר את ישיבת אוהדי נתניה ביציע 7 ואלו הודיעו כי ישקלו זאת לחיוב. 

"בשני המשחקים האחרונים הובלנו על היריב ואיבדנו את היתרון", הסביר בלם הקבוצה אוראל דגני, "אנחנו מציגים יכולת טובה והבעיה שלנו היא שבדקות האחרונות של המשחקים אנחנו עושים די הרבה טעויות לא מחוייבות. אנחנו צריכים ללמוד מהטעויות האלו במטרה לבוא למשחק הקרוב ולנצח בו. כל שבוע אנחנו עובדים על תיקון טעויות".

"השבוע עשינו עבודה טקטית ונקווה שיראו את זה על המגרש. אנחנו נמצאים במקום בטבלה שהוא לא רחוק מהפלייאוף העליון רק שלוש נקודות מהמקום הרביעי". 

ביברס נאתכו.ייפרד מהפועל תל-אביב (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
נאתכו מול דגני (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

על העובדה כי בשבת הקרובה הוא יעבור למשבצת המגן הימני במקומו של קלמי סבן אמר דגני: "אני אוהב לשחק מגן ימני, אוהב לשחק כבלם ובכלל אני אוהב לשחק. איפה שהמאמן יציב אותי על המגרש אעשה זאת את העבודה שלי הכי טוב שאפשר".

דגני סיכם את ה-20 מחזורים הראשונים של הקבוצה שלנו למן פתיחת העונה: "זה לא סוד שלא פתחנו את העונה טוב. שחקנים עזבו, הרבה צעירים עלו מהנוער ואנחנו לאט לאט מתקדמים. זה לא פשוט להיות קבוצה חדשה עם המון שחקנים צעירים, אני שמח שמתחילת העונה התקדמנו די יפה ואני חושב שהתוצאות שלנו מדברות בעד עצמן".

דניאל יאמר (ONE) (צילום: מערכת ONE)
דניאל יאמר (ONE) | צילום: מערכת ONE

בנושא אחר, במועדון עדיין מצפים להתפתחויות בכל הנוגע להשקעתו בקבוצה של הבעלים דניאל יאמר לקראת העונה הבאה. בביקורו האחרון בארץ לפני כשבועיים ביקש הבעלים מההנהלה להכין תכנית עבודה לעונה הבאה שלפיה ישקול את עתידו במועדון.

כזכור לשחקנים רבים מהסגל הנוכחי מסתיים החוזה בסיום העונה וחלקם כבר יכולים לנהל משא ומתן מול כל קבוצה שיחפצו. השחקנים הם: אריסטד זוגבו, אלמוג כהן, שלו מנשה, רביד גזל, אחמד סבע, יגאל אנטבי, טל מעבי ואמייה טגה.