אוהדי בני יהודה בשכונת התקווה (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי בני יהודה. עושים שלום לקראת הגביע (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

עוד שמונה ימים ובבני יהודה כבר לא יכולים לחכות. השעות נספרות, הציפורניים נכססות, וכולם מצפים בקוצר רוח לחצי גמר הגביע.

אמנם לקבוצה משכונת התקווה מצפה ביום שבת בטדי משחק לא קל מול בית"ר ירושלים ומבחינת חניכיו של גיא לוזון המטרה היא קודם כל לעבור את המשוכה מהבירה ולהשיג ניצחון ראשון נגד קבוצה גדולה, אבל האוהדים כבר חושבים על אצטדיון ר"ג. 

האפשרות להשיג תואר קוסם לאוהדים בשכונת התקווה, והם נערכים כבר מהיום לחצי הגמר. חבר ארגון אריות יהודה, רמי מזרחי, אמר ל-ONE: "אנחנו קוראים לכולם לקנות כרטיסים לשערים 11-12 ולהגיע בכתום".

"נרים הפקה גדולה בחצי הגמר, שכוללת בין היתר 10,000 דגלים כתומים, דגלי פריסה, שני חצוצרנים וחצי טון קונפטי שקיבלנו כתרומה, בנוסף לבלוני הליום בצבעי כתום-שחור. לפני המשחק נסתובב בכל דרום ת"א ונצבע אותה בכתום".

האוהדים מוכנים לשכוח בינתיים מהסכסוך בין הארגון להנהלה: "כרגע שמנו את הנתק עם ההנהלה בצד למען השגת הגביע. זה חלום של כל אוהד ואוהד, במיוחד אחרי יותר מדי זמן ללא תואר. אנחנו רוצים לתת רוח גבית לקבוצה ולכן חשוב שכל אוהד, גם אלה שבד"כ לא מגיעים למגרשים, יגיע בצו 8, כי אפשר להשיג את הגביע".

מבני יהודה נמסר כי הקבוצה רכשה כ-500 כרטיסים למשחק, לכל מחלקת הנוער, והקבוצה תקצה לכך עשרה אוטובוסים. חשוב להוסיף שעד היום נמכרו לאוהדי בני יהודה כ-2,000 כרטיסים ובשכונת התקווה מקווים שאוהדים נוספים ירכשו כרטיסים למשחק.

עומרי אפק נמצא בספק גדול למשחק מול בית"ר ירושלים ביום שבת. הקשר סובל מכאבים בשריר הירך האחורי והוא יעבור טיפולים פיזיותרפיים בניסיון להכשירו למשחק בשבת.