מ.ס אשדוד עשתה לעצמה חיים קשים לאחר שהפסידה אמש 1:0 לסכנין בדוחא וסיכנה מאוד את המקום השישי לפני המחזור האחרון של העונה הסדירה.

לפני המשחק דיברו במועדון שחשוב לנצח את המשחק, ולהבטיח עוד לפני סיום הסיבוב את הכרטיס לפלייאוף העליון, אולם כעת הקבוצה של יוסי מזרחי צריכה לנצח בשבת את הפועל פ"ת (18:00) כדי לא להיות תלויה בתוצאות האחרות.

בקבוצה התקשו לשבור את ה'בונקר', לטענתם, שעשתה סכנין מיד אחרי כיבוש השער של טל חן בדקה ה-34. לטענת השחקנים הרבה זמן הם לא נתקלו ביריבה שמסתגרת בתוך החצי שלה במטרה אחת - להפריע ליריבה ולא לתת לה להיכנס לאזור ה-16 שלהם.

"מיד אחרי שהם הבקיעו הם ירדו לבונקר והיה מאוד קשה לחדור להם לתוך הרחבה", אמר החלוץ עידן שדה. "המזל בהחלט היה איתם, הרבה קבוצות איבדו בדוחא נקודות בצורה הזו. עשינו את הכול כדי לחזור למשחק, ושלטנו ברובו, אבל כשאתה משחק מול קבוצה שלמה בתוך החצי שלה אז מאוד קשה למצוא את הפירצה לשער שלה. אנחנו בהחלט מאוכזבים מהמשחק". 

נתון מדאיג נוסף שמדאיג את אשדוד הוא העובדה שהיא לא הצליחה לכבוש בארבעת משחקי החוץ האחרונים: "ברור שבבית עם הקהל שלנו אנחנו משחקים טוב יותר, אבל אין לנו הסבר מיוחד למה במשחקי החוץ האחרונים זה קשה לנו יותר".

שדה בדוחא: "אסור להיות תלויים באחרות" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שדה בדוחא: "אסור להיות תלויים באחרות" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

על המשחק מול הפועל פ"ת בשבת אמר שדה: "זה מלחיץ שההכרעה עברה דווקא למשחק האחרון. בכדורגל אין מגיע. נצטרך לעשות את העבודה בבית, לנצח את הפועל פ"ת ולהבטיח את המקום לפלייאוף העליון. אסור לנו להיות תלויים בקבוצות האחרות".