מאמן הפועל חיפה, שלומי דורה, כינס היום (שני) אסיפת שחקנים בה הטיח ביקורת קשה על חלק מהם בעקבות ההפסד מול בני יהודה ת"א.

עיקר הביקורת של דורה כוונה לעבר שחקני ההתקפה - עדן בן בסט, ירו בלו וערן לוי, שלטענת המאמן לא עזרו למשחק ההגנה ובביצוע שמירות על שחקני ההתקפה של בני יהודה. דורה לא אהב את התנהלות השחקנים במחצית השניה בה חיפה יכלה לספוג הרבה יותר משני שערים.

"במשחקים הקודמים התמקדנו יותר בדברים הטובים ופחות בדברים הפחות טובים שנוטרלו בגלל הניצחונות", אמר דורה ל-ONE. "מול בני יהודה לא שיחקנו כפי שאני מצפה וזו הסיבה שהיתה לי ביקורת על השחקנים".

"מי שצריך היה לקבל את הביקורת, קיבל אותה. במיוחד בעשרים הדקות האחרונות בהן שחקני ההתקפה לא עזרו, ולא עשו הגנה. זו הסיבה שכל מצב שבני יהודה הגיעו היווה סיכון עבורנו", הוסיף המאמן.

שלומי דורה עם בלו, לא יהיה קל להפועל (עמית מצפה)
דורה עם בלו. כינס אסיפת שחקנים סוערת (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל חיפה תצא למשחק חוץ קשה במוצ"ש מול בית"ר ירושלים. הבלם סביטי ליפניה יחזור למרכז ההגנה, בשעה שאושרי רואש שנפצע בכתף בספק למשחק.

שחקני הפועל חיפה מזיעים במהלך אימון הבוקר (עמית מצפה)
שחקני הפועל חיפה מזיעים במהלך אימון הבוקר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

דורה ער לביקורות שרואש סופג בשבועות האחרונים ומגבה את החניך שלו: "אני לא יודע מי מבקר את רואש. מי שעושה זאת בעילום שם במועדון הוא שפן ונמושה. מי שיש לו מה להגיד, שיהיה גבר ויגיד בפנים".

"מעטים יודעים שאושרי רואש שיחק מחצית שלמה עם כתף שיצאה ממקומה והקריב את עצמו. זה שהיה לו משחק פחות טוב, זה קורה גם", הוסיף.

ערן לוי ועדן בן בסט. זכו לביקורת ממאמנם (עמית מצפה)
ערן לוי ועדן בן בסט. זכו לביקורת ממאמנם (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

דורה לא מסתיר את העובדה שבמידה והוא יצטרך להביא שחקנים חדשים בינואר, הוא לא יהסס: "נבחן כל דבר לגופו. במידה ונראה שחסרים לנו שחקנים לעמדות כאלה ואחרות לא נהסס ונביא. יש לנו חודשיים שבהם נקבל החלטות. מה שצריך לעשות נעשה".

סביטי ליפנייה. חתם במדי העולה החדשה (עמית מצפה)
סביטי ליפניה. יחזור מהרחקה מול בית&"ר ירושלים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בראין גרסיץ' לא ישחק מול בית"ר בגלל הכרטיס האדום שספג בשבת האחרונה בבלומפילד. אמיר אבו ניל יחזור להתאמן רק באמצע החודש הבא.