פרדי דוד באימון הקבוצה. מצפים לניצחון על אשקלון  (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
פרדי דוד. מחפש שוער במקום יבריץ' (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

מזה זמן מה עמלים במכבי פ"ת על הכנת הקבוצה לקראת העונה הבאה ובניית סגל איכותי שישתלב בצמרת ולא, כפי שקרה בתחילת בעונה שעברה, ייקלע למאבקי תחתית. 

כעת מתמקדים בהחתמת שוער זור במקומו של דרגולסב יבריץ', שעזב. הצוות המקצועי של המועדון צפה בחודשים האחרונים באינספור דיסקים של שוערים במטרה למצוא את המועמד הראוי ביותר, ול-ONE נודע כי לישורת האחרונה הגיעו 4 שוערים שהרשימו וכי המלאבסים ינסו להחתים אחד מביניהם.

שני המועמדים המובילים הם שוערה של קבוצת רייקה הקרואטית, איבאן מאנסה, ושוערה של אליאנז לימה הפרואנית, ג'ורג' פורסית'.

מאנסה בן ה-27, מתנשא לגובה של 195 סנטימטרים, ושיחק העונה 18 משחקים במדי הקבוצה הקרואטית.

פורסית', גם הוא בן 27, הוא שוערה הראשון של קבוצת הצמרת הפרואנית, מחזיק ב-5 הופעות בנבחרתו הלאומית ובעבר השתייך גם לבורוסיה דורטמונד הגרמנית ואטאלנטה האיטלקית.

שני השוערים הנוספית שנמצאים ברשימה הם ג'ילברט באיה (30) הקמרוני מאריס לימסול, ורוברטו וולפטו (31) הברזילאי מקבוצת אמריקה מהליגה השנייה בברזיל.

סולי צמח ליאור אסולין (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
סולי צמח ליאור אסולין (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

פ"ת תנסה לסכם עם משיח וצמח, מועמדותו של צרפתי ירדה
בשבוע הבא ינסו ראשי המועדון לסכם גם את התנאים הכספיים של אסי משיח שחוזהו הסתיים בסוף העונה, ושל סולי צמח השב מעונת השאלה בעירוני ק"ש. מועמדותו של גיא צרפתי ירדה מהפרק, כפי שהודיעו המלאבסים לא מכבר

עד כה הוחתם בקבוצה של פרדי דוד שחקן רכש אחד בלבד - מגן נבחרת ישראל, אלירן דנין. כמו כן, הוארכו חוזיהם של מוראד מגמאדוב (לשנה), קובי גנון (שנתיים), רובי לבקוביץ' (שלוש שנים), נבוסיה מרינקוביץ' (שנה) וסבסטיאן סנסוני (שנה).

גיא צרפתי (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
גיא צרפתי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

.