מיכאל זנדברג מול פתח תקוה 4 (צילום: עודד קרני, מערכת מאקו 1)
מיכאל זנדברג. עדיין יש פערים גדולים | צילום: עודד קרני, מערכת מאקו 1

סאגת מיכאל זנדברג מסרבת להסתיים, היום נודע ל-ONE כי עדיין יש פערים גדולים בין שחקנה של בית"ר ירושלים לבין הפועל תל-אביב, הקבוצה אליה הוא מיועד כביכול.

ל-ONE נודע כי בשיחה שהייתה היום בין עורכי הדין התגלו פערים גדולים בעמדות הצדדים בכל הקשור לסוגיות טיפול וביטוח רפואי, תשלום שער במקרה של פציעה, העמדה לדין משמעתי וכיוצא בזה.

באותם נושאים שעליהם יש מחלוקת זנדברג אינו מוכן להתפשר. הצדדים ממתינים כעת להחלטות של גבי קצרה. השחקן חושב כי קצרה יילך לקראתו.

בתחילת החודש, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן, הציע לקשר להצטרף לשורות האדומים, ובין הצדדים התנהל משא ומתן רשמי בעניין.

במהלך החודש נציגיו של השחקן נפגשו עם אנשי הפועל ת"א במטרה לקדם את המעבר של זנדברג למתחם חודורוב. בתחילה, הצדדים היו אופטימיים ואפילו העריכו כי זנדברג יחתום. בינתיים, ההצעה הכספית של האדומים לקשר בסך 150 אלף דולר נטו לא סיפקה אותו והוא התאכזב ממנה.

למרות הפערים, בסביבתו של השחקן וגם בשורות האדומים היו אופטימיים בנוגע להעברתו של זנדברג ומקורבים לשחקן אף אמרו שהוא צפוי לעבור בדיקות רפואיות. היום כאמור, התברר כי זנדברג לא מוכן להתפשר וכי הפערים בין שני הצדדים גדולים כרגע.

זנדברג - קשר מוערך עם קריירה מוצלחת בישראל
מאחורי זנדברג בן ה-29 כבר קריירה מפוארת בכדורגל הישראלי רווייה באליפויות ותארים.

זנדברג החל את הקריירה המקצוענית בקבוצת הפועל פתח תקוה ועלה לבוגרים לראשונה בעונת 97/8. יחד עם הקבוצה הוא הגיע בעונת 01/02 עד לשלב חצי גמר גביע המדינה.

בעונת 2002 הוא חתם במכבי חיפה ובשלוש העונות שאחרי היה בורג מרכזי בשלוש אליפויות תחת המאמן רוני לוי, כאשר באליפות האחרונה בה היה שחקן הירוקים, הקבוצה זכתה גם בגביע הטוטו.

בעונת 06/07, זנדברג עבר לבית"ר ירושלים, יחד עם הגעתו של הבעלים ארקדי גאידמק והבאת הכוכבים הגדולים אל הקבוצה. יחד עם הקבוצה הוא זכה פעמיים ברצף באליפויות, כאשר בעונת 07/08, בית"ר אף זכתה בגביע המדינה.

זנדברג שיחק בבית"ר גם בעונה החולפת, והיה חלק מהשמירה על תואר מחזיקת הגביע. במהלך העונה האחרונה הוא שותף ב-25 משחקים, כבש שני שערים ותרם ארבעה בישולים.