יוסי שבחון. לא עונה על הציפיות (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
יוסי שבחון. לא עונה על הציפיות (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

אם בשבועות האחרונים היה נראה שמכבי ת"א הולכת לעבור שינוי גדול בחודש ינואר, לקראת פתיחת חלון העברות בעוד כחודש, הרי שהיום הדברים נשמעים אחרת בקרית שלום.

"זה נכון שיש אכזבה ממספר שחקנים", אמר היום (שני) ל-ONE גורם בכיר בקבוצה. "אבל עד שלא נמצא מחליפים מתאימים, אף אחד לא ישוחרר בחודש ינואר. כפי שזה נראה, נכון לעכשיו, גם לא יהיו שינויים. עד כה לא מצאנו שחקן שמתאים לנו".

זה לא סוד שהצהובים מחפשים חלוץ זר שיצטרף לחלק ההתקפי של הקבוצה. איליה יבוריאן איכזב מאוד בשבת מול מכבי נתניה, במיוחד לאחר שקיבל הזדמנות לפתוח בהרכב. 

יבוריאן כמעט ולא קיבל דקות משחק בחודש האחרון ובמכבי היו בטוחים שהוא יחזור להציג יכולת טובה בקופסא מול מכבי נתניה. אבל מחשבות לחוד ומציאות לחוד - החלוץ הציג משחק חלש במיוחד והוחלף במחצית השניה.

גם יוסי שבחון, שעלה לשחק חולה, איכזב בענק. הקשר מציג כבר שנתיים ברציפות יכולת פושרת, ונראה כי הצהובים יוותרו עליו בעונה הבאה או ינסו להשאילו כבר בעוד חודש בכדי להרוויח כסף.

אילייב על ההפסד בנתניה: &"היה לנו קשה לשחק שם (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
שבחון מאוכזב (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

במהלך החודש האחרון הגיעו סוכנים רבים לקרית שלום והציעו שחקנים רבים למאמן אבי נמני. הצוות המקצועי הבהיר כי כרגע העדיפות היא לחלוץ מטרה ולא לקשר אחורי במקומו של אנדריי קומאץ'.

אם תגיע הצעה טובה על קומאץ' הוא עשוי להימכר ללא כל קשר להבאת רכש. הסלובני לא שיחק מול נתניה ונראה שהוא בדרך החוצה.

הבעלים מיץ' גולדהאר עזב את ישראל בתחילת השבוע לקנדה והוא ישוב לארץ ככל הנראה לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים בבלומפילד במחזור ה-15.

מאור בוזגלו (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

מאור בוזגלו ממשיך להתאמן עם הקבוצה לקראת חזרתו למגרשים בחודש הבא. במכבי מרוצים מאוד מקצב ההחלמה שלו ושיבחו את הקשר לטובה על התנהגותו ורצינותו בזמן תהליך ההחלמה. "ששחקנים פצועים יקחו דוגמה ממאור בוזגלו", אמרו במועדון, "הוא הוכיח שעם עבודה קשה ורצון אפשר להגיע רחוק. כל הכבוד לו על החודשים האחרונים".

השחקנים זכו היום לחופש ומחר ישובו להתאמן לקראת המשחק במחזור הקרוב מול מ.ס אשדוד.