רועי לוי (מתן להב) (צילום: מערכת ONE)
רועי לוי. רוצה לטעום את טעם הניצחון (מתן להב) | צילום: מערכת ONE

הפועל רעננה רוצה מאוד לנצח את המשחק הקרוב בו ייפגשו את הפועל ר"ג למשחק על חייהם. חניכיו של עמי וזאנה רוצים להגיע לפלייאוף התחתון במצב מעודד יותר, כשהם סוחבים על גביהם רצף קשה מאוד של 12 משחקים ללא ניצחון.

המגן, רועי לוי, התייחס למשחק הקרוב ואמר: "אנחנו עושים הרבה שיחות, כל אחד בקבוצה יודע את חשיבות המשחק הזה, אני לא רוצה להגיד שאם חס וחלילה אנחנו מפסידים נחרץ גורלנו, אבל אפשר להגיד שאנחנו לא חושבים על שום דבר פרט לניצחון, תיקו לא בא בחשבון".

"הגיע הזמן שנדבר על המגרש לאחר שיחות רבות שערכנו, הפועל ר"ג קבוצה שהיתה לה תקופה טובה יותר מאיתנו, נחלצו קצת מהתחתית, אבל אם ננצח אותם גם נקרב אותם אלינו ולא ניתן לשאר הקבוצות לברוח".

על מצבם בליגה ועל האפשרות להישאר, אמר לוי: "אני מאמין בכל אחד מהשחקנים בקבוצה שזה אפשרי להישאר. אי אפשר כל הזמן להגיד חוסר מזל, אבל הגיע הזמן לקחת נקודות ולא להישאר רק עם המחמאות".

היום באימון כל השחקנים התאמנו, כאשר הקשר, תמיר פור, שהורחק לשלושה משחקים בעקבות התחצפות לשופט, יעמוד לרשות המאמן, עמי וזאנה. וזאנה לעומת זאת יסיים 30 ימים בהם אימן ללא תעודת פרו כבר במחזור הקרוב ובקבוצה תרים אחר מאמן שימלא את מקומו או יצטרף אליו.