הלם בבני סכנין בעקבות התבוסה למכבי נתניה אמש (ראשון) 3:0 בדוחא. בסכנין דיברו כל השבוע על איך לנצח את הקבוצה של ראובן עטר ולצאת לדרך חדשה שתוביל אותם לחוף מבטחים, אבל הם כנראה ששכחו שמולם קבוצה ממושמעת ומאומנת היטב.

זה הסתיים בתבוסה צורבת, עם הרבה כאבי ראש למאמן, מרקו בלבול, ולמערכת כולה בעקבות התפטרותו של היו"ר, חסן אבו סאלח, מתפקידו. בהודעה הרשמית של המועדון נאמר: "בשל הדעיכה ביכולת השחקנים מצד אחד, ומצבו הכספי הקשה של המועדון מצד שני, אשר לא מאפשר את השינויים הנדרשים בחלון ההעברות, נועד יו"ר בני סכנין, חסן אבו סלאח, עם הנהלת המועדון והגיש את התפטרותו".

נכון לעכשיו לא ידוע מי יחליף את אבו סאלח אם הוא אכן יתעקש לעזוב. ראש העיר, מאזן גנאיים, אמור לקבל החלטות רבות כדי לעזור לקבוצה ובראשן הזרמת כספים לקופת המועדון על מנת להתחזק כראוי בינואר. בכל מקרה, גנאיים ינסה ללחוץ על אבו סאלח לחזור בו מהתפטרותו.

ההנהלה נועדה עם גנאיים לפני ימים אחדים וביקשה שיסייע לקבוצה וזה אכן הבטיח שיתמוך, אולם אבו סאלח לא היה מוכן לחכות והתפטר כדי לזעזע את המערכת.

אבו סאלח: "נביא שחקנים חדשים" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבו סאלח. האם הפעם הוא יעזוב? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

חאלד חלאילה, שהורחק בצהוב שני, התעמת עם אוהדי נתניה שקיללו אותו ואחד מהם אף ירק לעברו. חלאילה לא נשאר חייב וניסה להגיב, לא לפני שנעצר ברגע האחרון. עבאס סואן יצא עצבני מחדר ההלבשה וסרב להתראיין.