תומר חמד, מבוקש במספר קבוצות  (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
תומר חמד. סומך על יתר השחקנים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כנראה שההתפתחויות בתחתית הטבלה, במיוחד אחרי שאחי נצרת הדביקה את הפער מהפועל פ"ת ומהפועל עכו, עשו את שלהן. שחקני הקבוצה התאמנו היום (שני) בהתלהבות יתרה, ובאימון נראו הרבה חיוכים.

המאמן, ג'ון גרגורי, כעס על אנשי התקשורת והטלוויזיה שהגיעו לאימון בעילוט ופנה אליהם בכעס: "איפה הייתם כשהפסדנו למכבי חיפה ולנתניה? למה לא ראינו אתכם אז".

בנצרת בטוחים שהקבוצה לא תרד ליגה, וכולם יודעים שהמשחק נגד הפועל עכו הוא המפתח לכך. הרבה אוהדים הגיעו לאימון, ויו"ר חוג האוהדים, אבו שהאב, אמר: "בשבת נצבע את אצטדיון גרין בירוק וניתן הרגשה ביתית כמו בעילוט. נביא 2,000 איש למשחק הזה, כי הוא המשחק החשוב ביותר העונה".

חבר ההנהלה, אחמד חילו, אמר במהלך האימון ל-ONE: "השחקנים יקבלו מחר את המשכורות, וזאת כדי שיוכלו להתכונן בראש שקט למשחק. אנחנו כהנהלה לא נחסוך בכלום למען הקבוצה. את שלנו נעשה, ואנחנו מצפים שהשחקנים לא יאכזבו, אלא להפך. ללא ספק, לכולם יש מחויבות לקבוצה, ואני בטוח גם שחסרונו של תומר חמד לא ישפיע על המשחק שלנו".

חמד עצמו מאוד מאוכזב מכך שלא יוכל לשחק בשל צבירת כרטיסים צהובים ואמר: "אני סומך על החברים שלי שיעשו את העבודה. אחי נצרת זה לא רק תומר חמד, אלא עוד 14 שחקנים אחרים שאמורים לשחק".

הבלם יקיר שינה ייכלל בסגל, לראשונה מאז שנפצע לפני למעלה מחצי שנה. שינה, מהשחקנים האהודים בנצרת, מצפה לקחת חלק במשחק כדי שיוכל לעזור לקבוצה במאבקי ההישרדות.