מרקו בלבול. אכזבה בסכנין (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
מרקו בלבול. אכזבה בסכנין (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בבני סכנין קיבלו את ההפסד אתמול (שני) להפועל ת"א ברגשות מעורבים. מצד אחד, בסכנין יודעים היטב שהפועל ת"א טובה יותר ולנצח אותה בבלומפילד זו משימה קשה מאוד, אבל מצד שני, רוב שחקני הקבוצה יצאו מאוכזבים מההפסד המינימלי 1:0 וזה אומר הכול.

יו"ר הקבוצה, חסן אבו סאלח, אמר על המשחק: "הפועל ת"א תופרת כל קבוצה אצלה בבית וכולם ראו מה עשתה למכבי ת"א שבוע לפני, למרות ההפסד אני גאה בשחקנים שלי על הלחימה, בחצי השני היינו עדיפים עליהם, אבל אני קונה הפסד אחד אחרי כל חמישה ניצחונות".

גם השוער, מאיר כהן, יצא מאוכזב מההפסד: "תפסנו את הפועל ביום לא גדול, והיינו שווים לפחות נקודה במשחק הזה. אנו לא ניצלנו את המצבים שהגענו אליהם והם ניצלו מצב אחד וזה הספיק להם. אנו מסתכלים קדימה ומהיום הראש שלנו במשחק נגד מכבי פ"ת".

אקס הפועל תל אביב, טל חן: "אנחנו מאוכזבים מאוד. אני חושב שתיקו היה משקף יותר. נתנו להפועל יותר מדי כבוד בחצי הראשון, אבל בחצי השני היינו טובים יותר".

בסכנין כבר חושבים על המשחק הבא של הקבוצה נגד מכבי פ"ת בדוחא. ואבו סאלח כבר מתגעגע לניצחונות: "אנו מקווים שנתחיל בסדרת ניצחונות חדשה, ולמשחק נגד מכבי פ"ת חשיבות רבה להמשך הדרך. חשוב לנו שלא נחזור למאבקי התחתית וניצחון על פ"ת ייתן לנו שקט".