ישראלביץ´ על הדשא. גמר את העונה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ישראלביץ´ על הדשא. גמר את העונה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

מכה קשה למכבי תל-אביב. גיז'רמו ישראלביץ' קשרה הארגנטיני של הקבוצה, סובל מקרע חלקי ברצועות הברך ולמעשה סיים את העונה.

זוהי מכה קשה עבור הקשר נמוך הקומה, שכן תקופת ההחלמה הצפויה היא לפחות שלושה חודשים, מה שאומר שגם את ההכנות לקראת העונה הבאה צפוי הקשר המצטיין להחמיץ.

ישראלביץ' נפגע בברכו ביום שבת האחרון במשחק התיקו מול בני יהודה והוחלף. לאחר בדיקות מקיפות הבינו במכבי שישראלביץ' לא ישוב למגרשים העונה והבוקר, כאמור, הגיעה הבשורה המרה.

ישראלביץ' הוא אחד השחקנים היציבים העונה בקבוצה וללא ספק מדובר באבידה קשה. כרגע החליטו בצוות המקצועי של מכבי ת"א שהקשר לא יעבור ניתוח ורק תקופת מנוחה תעזור לו בהחלמה מלאה.

בקרית שלום ייאלצו למצוא פיתרון להיעדרותו של ישראלביץ', שמילא העונה מספר תפקידים בקישור של מכבי. בתחילת העונה שיחק הארגנטינאי כקשר תוקף, כאשר במהלך העונה אף הוצב כקשר אחורי ועשה את עבודתו בצורה טובה. לישראלביץ' יש חוזה גם לעונה הבאה ובצוות המקצועי כבר הבהירו שהם בונים עליו לשנים הבאות למרות שכרו הגבוה.

צפו בתקציר התיקו ובפציעה של ישראלביץ'

בתוך כך, מספר מצומצם מאוד של שחקנים ערך הבוקר אימון קל בקרית שלום לקראת החופש שתקבל מחר הקבוצה. אחרי התיקו מול בני יהודה, הפער מבית"ר ירושלים עומד על 4 נק' בלבד. בעוד שבוע בדיוק תשחק מכבי מול חיפה באצטדיון בלומפילד בניסיון להוציא את מירב הנקודות על מנת להבטיח את המקום באירופה עוד לפני סיום הליגה. שבוע לאחר מכן תעמוד מול הצהובים היריבה העירונית, הפועל ת"א, שחייבת ניצחון שלישי העונה בדרבי כדי להישאר צמודה למכבי חיפה.

ישראלביץ´ מורד באלונקה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ישראלביץ´ מורד מהמגרש על אלונקה, במהלך המשחק מול בני יהודה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

במכבי מקווים מאוד שהבדיקות אותן אמור גל אלברמן לעבור יהיו תקינות. במקרה כזה, יוחתם אלברמן על חוזה ל-3 שנים בקרית שלום, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE. אלברמן לא שיחק כל העונה בגלל פציעה, ועורך דינה של מכבי ת"א, מורן מאירי, שמשמש גם כעורך דינו של השחקן, טס לגרמניה על מנת לסגור את פרטי השחרור בין אלברמן לגרמנים.

נציגי גלדבאך, קבוצתו של הקשר, הבהירו כי מבחינתם שחקן שלא רוצה להישאר במועדון לא יוחזק בכח ולא נראה שהם ידרשו סכומים גבוהים ממכבי ת"א. כזכור, החתמתו של אלברמן בקרית שלום תלויה אך ורק בבדיקות הרפואיות שהוא יעבור בימים הקרובים. במידה ולא ימצא כשיר באופן ברור, הוא לא יוחתם ובמקומו יחפש אבי נמני שחקן זר.