רביד גזל . יצטרף לאשקלון אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
רביד גזל. לא יהיה בסגל למשחק (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

מכה קשה למכבי נתניה לקראת משחקה של הקבוצה בשבת הקרובה מול אחי נצרת. קשר הקבוצה, רביד גזל, שסובל מפציעה במיניסקוס בברך ייעדר עקב העובדה שהוא סובל בימים האחרונים מכאבים חדים בברכו. גזל צפוי לעבור בימים הקרובים בדיקת MRI שתברר את חומרת הפציעה. בינתיים מי שיתפוס את מקומו של הקשר הוותיק בהרכב יהיה דלה ימפולסקי. 

חוץ מגזל, מי שישב ביציע בשבת, יהיה החלוץ אחמד סבע שהורחק במחזור הקודם מול מ.ס אשדוד. מאמן הקבוצה ראובן עטר, הפתיע כאשר תירגל בהרכב הראשון את קשר קבוצת הנוער של המועדון גל גניש.

גניש, שהחל להתאמן עם הקבוצה הבוגרת כבר לפני חודשיים, נחשב לקשר התקפי מוכשר מאד ובמועדון צופים לו עתיד גדול. 

בחוליית ההגנה של עטר ימשיכו לקבל את הקרדיט ביבאן פרנסמן ואוראל דגני כאשר עטר עדיין מתלבט בין עמרי בן הרוש הצעיר ליגאל אנטבי שחזר לכושר מלא לאחר הפציעה בקרסול שהשביתה אותו לחודשיים.

טל מעבי, שגם הוא החלים מהפציעה בגבו ישוב לסגל. בהתקפה יפתחו החלוץ הברזילאי המאכזב, דייויד גומז ופיראס מוגרבי.

קשר הקבוצה, חן עזרא, שנפצע לפני ארבעה חודשים, קרע את הרצועה הצולבת בברך ועבר ניתוח, חזר השבוע במסגרת אימוני הפיזיותרפיה שלו לאימוני ריצה קלה על הליכון.

חן עזרא. יפתח בהרכב (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
חן עזרא. חוזר לאימונים קלים (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

בעוד כחודשיים הקשר צפוי לצאת לקליניקה האיטלקית "עלית" המומחית בשיקום לאחר פגיעות ספורט כדי להשלים את תהליך הפיזיותרפיה. כזכור, בקליניקה שנמצאת ברומא וכוללת מכשירי טיפולים חדשניים, טופלו בין היתר ניר דוידוביץ', לירן שטראובר, גולן חרמון ועוד שחקנים רבים.