מרכוס גלארסה. בדרך חזרה לארגנטינה? (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
מרקוס גלארסה, סיכם בב"ש (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש עובדת ימים כלילות על-מנת לנסות ולהכשיר את שחקניה הפצועים לקראת המשחק  מול מכבי ת"א ביום שני הקרוב.

מדובר בקפטן מאור מליקסון, סיראז' נאסר ודנדי אוקונגו שלא שותפו במשחק מול מכבי חיפה בשל פציעות. בקבוצה מודעים לחשיבות המשחק ומקווים להשיג ניצחון שלישי ברציפות כדי לזנק לצמרת הטבלה.

אלא שהסגל של עזורי עשוי לזכות בחיזוק עד אז. המגן הארגנטינאי מרקוס גלארסה בן ה-25 שהגיע למבחנים בסוף השבוע שעבר, סיכם את תנאיו הכספיים בבירת הנגב. החתימה תתאפשר רק לאחר שיסוכמו כל התנאים של השחקן מול קבוצת באנפילד, בשורותיה שיחק לאורך כל הקריירה שלו.

גלארסה נחת בישראל ביום חמישי האחרון והספיק להתאמן מספר פעמים עם הקבוצה לפני ששיחק 90 דקות מול מכבי חיפה ביום שני במסגרת גביע הטוטו. יכולתו הטובה של השחקן לא נעלמה מעיני הצוות המקצועי של הקבוצה שהחליט להחתימו. אם יחתום גלארסה על חוזה עד סוף השבוע ויעבור בבקרה התקציבית, יוכל לשחק מול מכבי ת"א.

כמו כן, בקבוצה החלו בהכנות לקראת המשחק מול מכבי ת"א ביום שני הקרוב. מרבית הכרטיסים כבר הוצאו למכירה באינטרנט ומחר יחלו בהפצת  הכרטיסים דרך המשווקים הרשמיים של הקבוצה ברחבי העיר. במועדון מצפים  לאצטדיון מלא.

מאור מליקסון, מאמצים להכשירו עד שבת (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
מאור מליקסון, מאמצים להכשירו עד שבת (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

במשחק עצמו יהיה אורח כבוד, מלך השערים של כל הזמנים בליגת העל, אלון מזרחי אשר יגיע לאצטדיון וסרמיל על מנת לחזות במשחק. במחצית המשחק תהיה הופעה של זמר מקומי בשם בר כהן ואוהד הקבוצה ינסה להבקיע ממחצית המגרש כדי לזכות בפרס.