הפועל רעננה. עלולה לרדת כבר מחר (קובי אליהו)
הפועל רעננה. עלולה לרדת כבר מחר (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

רגע האמת של הפועל רעננה הגיע. הקבוצה סיימה את הכנותיה לקראת משחקה מחר (שבת) ב-15:30 באצטדיון לויטה מול מכבי אחי נצרת.

בקבוצה מהשרון יודעים שאם יפסידו במשחק יירדו בוודאות לליגה הלאומית אחרי עונה אחת בלבד בליגת העל. תיקו ישאיר את רעננה תלויה בתוצאה בין הפועל ר"ג להפועל עכו, כאשר בשרון יקוו להפסד של ר"ג. 

"הפעם זה משחק העונה, אין דרך חזרה עם תוצאה שהיא פחות מניצחון כדי להישאר בתמונה", כך הבהיר המאמן, צביקה צמח, לקראת ההתמודדות.

"מבחינתנו הסתיימה הליגה וזה משחק של להיות או לחדול. אם לא נשיג את שלוש הנקודות, כל תוצאה תסגור את המעגל עבורנו", הוסיף המאמן.

המאמן ייאלץ להסתדר ככל הנראה ללא החלוץ, כריסטיאנו דוס סנטוס. דוס סנטוס ספג חבטה בכף רגלו באימון יום חמישי ובאימון המסכם לא הצליח להתאמן. השחקן יעבור לפני המשחק מבחן כשירות ורק אז יוחלט האם לשתפו.

צביקה צמח. (דרור עינב)
צביקה צמח. מאמין שגם אפשר לנצח (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

צמח הוסיף: "אם ייגזר עלינו לרדת, לפחות נוכיח שעד הרגע האחרון נלחמנו. אנחנו חושבים שאם נרד, לפחות שזה יהיה ירידה לצורך עליה. למרות זאת, אני מאמין שאם נצליח לנצח, נעשה צעד גדול לכיוון המבחנים ואני עדיין מאמין שאפשר להישאר".

דוס סנטוס. עלול להיות לא כשיר למשחק (קובי אליהו)
דוס סנטוס. עלול להיות לא כשיר למשחק (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

צמח הבהיר לשחקנים את המצב הקשה בטבלה בו נמצא המועדון: "הסברתי לשחקנים שהכל בראש, ואם הם ירצו להישאר בליגה הם יישארו. יש לי ביטחון בשחקנים, ראיתי בעיניים שלהם שהם רוצים ולכן יש לי הרגשה שננצח מחר, אני מעריך מאוד את השחקנים שלי ומאמין שהם יעשו את זה".

הרכב משוער: שאול סמדג'ה, רועי לוי, איתי טואף, אבי סופר, ארמנוס זלמקיאס, עומרי עטיה, תמיר פור, אבי כנפו, סטיבן כהן, דודו ביטון וריקארדס בניוסיס.