מאמן הפועל חיפה, שלומי דורה, זכה לשבחים על ניהול משחק הניצחון החשוב אתמול (ראשון) 0:1 מול הפועל ר"ג שהושג בזכות שער של ערן לוי מהנקודה הלבנה בדקה האחרונה של תוספת הזמן.

עיקר המחמאות נאמרו לדורה לנוכח העובדה שלא היסס לפתוח עם הרכב צעיר ולוחמני במשחק כל כך לחוץ. בהרכב פתחו לא פחות משישה שחקני בית כאשר הצעיר שבהם היה חנן ממן שפתח לראשונה העונה. מאוחר יותר דורה לא היסס להוציא את ירו בלו ולהכניס את ערן לוי שהיה כמו בן בסט מהגורמים לניצחון החשוב.

הבעלים יואב כץ: "שלומי דורה ניהל את המשחק בצורה מושלמת. כאשר יש טעויות אני לא מהסס לומר אותן אבל כאשר צריך לומר מילה טובה חובה לציין את הדרך וניהול המשחק. השחקנים הצעירים שלנו הוכיחו שהמלחמה על הדשא מנצחת והם ראויים למלוא המחמאות".

על השאלה האם הניצחון הבטיח עונה נוספת בליגת העל אמר כץ: "ממש לא. שאף אחד לא יטעה - עוד לא גמרנו את העונה ואנחנו עדיין בסכנת ירידה. אנחנו צריכים עוד שני ניצחונות בבית מול רעננה והפועל פ"ת כדי להבטיח את ההישארות בליגת העל".

עדן בן בסט שהיה הגורם הישיר לפנדל זכה גם הוא למחמאות על כך שוויתר על כבודו ונתן לערן לוי לבעוט את השער. בקבוצה מזכירים את העובדה שבמחזור השביעי העונה היה זה ערן לוי שוויתר ונתן לבן בסט את הזכות לבעוט כדי שיכבוש בפעם הראשונה. אגב, לוי כבש את שערו ה-30 במדי הפועל חיפה בשלוש השנים בהם הוא משחק במועדון.

לוי ספג צהוב תשיעי והוא יחמיץ את המשחק מול הפועל פ"ת. מי שלא ישחק מול רעננה בגלל אותה סיבה הוא בראין גרסיץ'.

שחקני חיפה חוגגים. "עוד לא נשארנו" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
שחקני חיפה חוגגים. "עוד לא נשארנו" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

במועדון מתכוונים לצאת בהוזלת מחירים לטובת האוהדים למשחק מול רעננה שניצחון בו עשוי להבטיח סופית את ההיחלצות מהתחתית. בסיום המשחק היה זה אושרי רואש שניצח על מקהלת האוהדים יחד עם בן בסט. מאוחר יותר השחקנים יצאו לאכול במסעדת "מפגש הסטייק" שם חגגו את הניצחון החשוב.