ורמוט. לא להפועל, כן לקריית שמונה? (gettyimages) (צילום: ספורט 5)
ורמוט. לא להפועל, כן לקריית שמונה? (gettyimages) | צילום: ספורט 5
בין ליגת האלופות לעירוני קריית שמונה מפרידה קבוצה אחת. אחרי ה-0:4 הגדול על נפטצ'י באקו, משחק הגומלין באזרבייג'אן הוא למעשה לפרוטוקול בלבד כך שהאלופה למעשה קרבוה מתמיד לליגה הטובה בעולם. עם זאת שאיפות העליה מעט נפגעו כשאחד מהכוכבים הכי גדולים של הקבוצה, דויד סולארי הארגנטיני, נפצע לחצי שנה. בשל כך, גילי לנדאו כבר עומל על מציאת מחליף, והשם החם מפתיע במיוחד.

לאתר ערוץ הספורט נודע שהאלופה פנתה לגילי ורמוט והציעה לו להצטרף, למעשה כמחליפו של השחקן שהגיע עוד במהלך העונה שעברה. אנשי קריית שמונה יצרו קשר עם אקס הפועל תל אביב והבהירו לו שכדאי לו להגיע כי בכל מקרה, גם אם הקבוצה תודח מהצ'מפיונס, היא תשחק בשלב הבתים של הליגה האירופית.

כידוע, רק היום פרסמנו כאן באתר על כך שקשר נבחרת ישראל אמר להפועל - שגם התעניינה בו - . בנוסף, גם מכבי תל אביב גילתה הקיץ עניין בקשר, שהעביר את העונה האחרונה בצורה לא כל מוצלחת בקיירזסלאוטרן הגרמנית ובדה חראפשחאפ ההולנדית.

ובנושא אחר. בקריית שמונה כידוע מתכוננים לגומלין ברביעי מול נפטצ'י, וממש לא מקלים ראש על אף יתרון ארבעת השערים. "אנחנו לא יוצאים לטיול, אמר אדריאן רוצ'ט, "אמנם יש לנו יתרון שאמור להספיק לעלות לשלב הבא, אבל נקווה שנגמור שם את הסיפור. אני מקווה שנעשה את העבודה ונחזור לארץ עם הכרטיס לשלב הבא. אני לא אשקר, כבר חושבים על ליגת האלופות, זה מתקרב, אבל קודם כל צריכים לעשות את העבודה באזרבייג'אן ולראות איזו יריבה נקבל".

המאמן גילי לנדאו הוסיף: "זו קבוצה שניצחה את אלופת גיאורגיה 0:3, אז אצלם בבית זה תמיד יהיה משחק קשה, אנחנו לא באים זחוחים למשחק. אנו מנסים לנטרל את הדיבורים מסביבנו. סולארי זה מכה קשה אבל נחפש שחקן ברמתו. מעדיף לא להתעסק בטיבי, יש מי שמתעסק בנושא הזה".