בוקארי, לא עונה על הציפיות הגבוהות  (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בוקארי, לא עונה על הציפיות הגבוהות (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

במכבי חיפה יקבלו רק בתום העונה החלטה האם להמשיך את ההתקשרות עם שחקן הרכש סאדאת בוקארי או שלחילופין, בוקארי שמחזיק בחוזה לארבע שנים נוספות, יושאל לקבוצה אחרת.

כזכור, בוקארי הגיע לכרמל בפגרה האחרונה לא לפני שעלה לכותרות בזכות קרב לא פשוט בין הפועל ת"א לחיפה, אך בסופו של דבר בוקארי העדיף את ההצעה של הירוקים.

עד כה היו לבוקארי תשע הופעות בליגה, רובן המכריע כשחקן מחליף. בכל ההופעות הוא לא הרשים ולא הצליח להטביע את חותמו בקבוצה. החלוץ הגנאי פתח בדרבי מול הפועל חיפה, אבל ניכר עליו שאינו שחקן מספיק אגרסיבי ויקח עוד זמן עד שיכנס, אם בכלל, לעניינים.  

נקודת חובה נוספת שנזקפת לחובתו היא תפקידו במגרש כשחקן מתחת לחלוץ. את התפקיד הזה כידוע ממלא לא אחר מאשר יניב קטן ולא נראה שלבוקארי יש סיכוי של ממש להזיז את קטן מהמשבצת בה הוא מצטיין.

מאמן הקבוצה, אלישע לוי, יהיה האיש כאמור שיכריע בסוגייה ולא רק לגבי בוקארי כי עם לגבי שחקנים נוספים בקבוצה.


בירם כיאל עדיין לא החל בתהליך השיקום והוא מתאושש בביתו מהניתוח אותו עבר. שחקני הקבוצה זכו היום למנוחה ומחר יחדשו את ההכנות לקראת "משחק העונה" מול הפועל ת"א. אגב,המועמד המוביל לנהל את המשחק הוא השופט הבינלאומי, אלון יפת. 

עד סוף השבוע יחליט אלישע אם איזה הרכב לעלות מול הקבוצה של אלי גוטמן. לפחות בכל מה שנוגע לחולייה האחורית הדברים כבר סגורים, אייל משומר יחזור לעמדת המגן הימני וישחק לצידם של דקל קינן, שי מימון ופיטר מסיללה, שבישל במשחק הליגה מול אשדוד את שערו ה-12 העונה.

מסיללה עובר את נחום (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
מסיללה עובר את נחום (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

במכבי רוצים מאד שחקן עושה משחק והמועמד המוביל לתפקיד הוא אבירם ברוכיאן, כל זאת במידה והוא יוצע למכירה בתום העונה.