ברוכיאן ויצחקי. ייאלצו להיפרד בעונה הבאה (צילום: מערכת ONE)
ברוכיאן עם יצחקי. יחזרו לשתף פעולה מוקדם מהצפוי | צילום: מערכת ONE

חדשות טובות לבית"ר ירושלים. קפטן הקבוצה, אבירם ברוכיאן שסבל מפציעה ממושכת בברכו, יעמוד לרשותו של המאמן יצחק שום כבר בשבת הבאה.

ברוכיאן שסובל מדלקת בפיקת הברך, נבדק הבוקר (שישי) במרפאה באיטליה ועל פי הדיאגנוזה של הפרופסור המומחה שבדק אותו, קיבל את ההודעה שאין הוא זקוק לניתוח וכי השיקום שעשה במהלך 4 השבועות האחרונים עזר לו להתגבר כמעט באופן מלא על הפציעה.

ההערכות הן שברוכיאן, שאמנם לא התאמן כחודש, יעמוד לרשותו של שום כבר בשבת הבאה, במשחק הליגה מול הפועל עכו. ברוכיאן צפוי לחזור לישראל באמצע השבוע, לשוב לאימונים, ועדיין לא ברור האם יצחק שום יחליט כבר במשחק מול עכו לתת לקפטן לפתוח בהרכב.

מבית"ר י-ם נמסר ל-ONE: "אנחנו מרוצים שברוכיאן לא צריך לעבור ניתוח ושמחים שהוא סוף סוף חוזר להתאמן עם הקבוצה. הוא שחקן חשוב מאוד בסגל של בית"ר ואנחנו מקווים שיחזור כמה שיותר מהר לכושר משחק".

ברוכיאן. בקבוצה מעדיפים להחזיר אותו בהדרגה למגרשים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אבירם ברוכיאן עובד על הברך באימון אישי (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

העונה שותף ברוכיאן ב-5 משחקי ליגה בלבד, בהם לא כבש או בישל, והפגין יכולת ירודה מהרגיל בשל הפציעה אותה סחב.

שחקני בית"ר ירושלים קיבלו חופש בסופ"ש וביום ראשון תחזור הקבוצה להתאמן. השחקנים מאמינים כי דרך משחק הליגה מול עכו תחזור הקבוצה למסלול הניצחונות ומבהירים כי אף תוצאה מלבד ניצחון לא באה בחשבון.

קורנפיין ואמסלם. עדיין אין בשורה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
איציק קורנפיין. יבקר במועדון הכדורגל של פלאמנגו (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

ברק יצחקי שסובב את הקרסול ייבדק ביום ראשון וההערכה לפי שעה היא שהחלוץ לא יוכל לחזור לאימונים בתחילת השבוע. בבית"ר מאמינים כי יצחקי יצליח להתגבר על הפציעה בקרסול בהדרגה ויחזור להתאמן באמצע השבוע הבא.

יו"ר הקבוצה, איציק קורנפיין, יבקר עם גומא אגייאר במועדון הכדורגל פלמנגו בברזיל על מנת ללמוד דבר או שניים מההתנהלות של קבוצת הפאר. קורנפיין צפוי לחזור לישראל ביום שני והצוות המקצועי ישמע ממנו האם הקבוצה הולכת להתחזק בחלון ההעברות בינואר.