קוזוקין מול קטן. כאב ראש לשום (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
קוזוקין מול קטן. כאב ראש לשום (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בשורות לא טובות לבית"ר ירושלים. לצוות המקצועי של הקבוצה נודע כי שמוליק קוזוקין קרע את הרצועה הצולבת בברך והוא צפוי להיעדר מהמגרשים לתקופה של חצי שנה.

היום (רביעי) הגיעו תוצאות בדיקת ה-M.R.I שעבר השחקן לאחר שנפצע במשחק מול מכבי חיפה, ממנה עלה שקוזוקין סובל בדיוק מאותה הפציעה ממנה סבל בעונה שעברה תומר בן יוסף, שנאלץ לערוך שיקום ארוך כדי לחזור ולהתאמן, מה שאומר שגם קוזוקין ייאלץ לעבור ניתוח לשיקום הברך וגם הוא ייאלץ להיעדר מהמגרשים לתקופה של חצי שנה.

בבית"ר עדיין לא הוחלט היכן ומתי ינותח השחקן וביום שישי יתכנסו הצוות הרפואי, הצוות המקצועי והנהלת הקבוצה כדי להחליט איך לטפל בשחקן בצורה הטובה ביותר, במטרה שהוא יחזור עוד העונה לשחק.

מתחילת העונה, קוזוקין עלה לשחק בדרך כלל כמחליף, במצבים בהם המאמן, יצחק שום, רצה לבצע חילוף של שחקן בעל אופי הגנתי.

היעדרותו הצפויה של קוזוקין תאלץ את שום למצוא פיתרונות אחרים, מלבד פאולו דה לה האסה. המאמן יצחק שום יוכל להשתמש בתומר בן יוסף במהלך המשחקים בהמשך הליגה. בכל מקרה, בבית"ר לא מדברים על חיזוק בעקבות הפציעה של קוזוקין.

בתוך כך, חזרה הקבוצה להתאמן, לאחר שאמש חגגו השחקנים והצוות המקצועי בחתונתו של אבירם ברוכיאן. מהאימון נעדרו חמשת שחקני הנבחרת האולימפית: טוטו תמוז, עידן ורד, אריאל הרוש, חן עזריאל ואבי ריקן וכמובן קוזוקין וברוכיאן הפצועים.

ברוכיאן עובד על הברך. נוסע לאיטליה לטפל בפציעה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ברוכיאן עובד על הברך (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

אגב, תוצאות בדיקת ה-M.R.I שעבר ברוכיאן העלו שהוא סובל מדלקת בפיקת הברך. אלו תוצאות שדומות להערכה שהיתה בקרב הצוות הרפואי של המועדון וכעת ההערכות הן שברוכיאן עשוי לחזור בהדרגה להתאמן עם הקבוצה מבלי לעבור ניתוח. יחד עם זאת, האפשרות שברוכיאן בכל זאת ייאלץ לעבור ניתוח קיימת ובשבועות הקרובים, עם חזרתו לאימונים, יוכרע האם הוא יכול להמשיך לשחק, או שמא ייאלץ לעבור ניתוח.

בבית"ר יבדקו אפשרות להעביר לאגייאר את הבעלות על הקבוצה


בעקבות גזר הדין של ארקדי גאידמק שכזכור נידון ל-6 שנות מאסר בצרפת לאחר שהורשע במכירת נשק לאנגולה, בבית"ר מבינים שמבחינת תקנון ההתאחדות לכדורגל, ארקדי לא יוכל להיות הבעלים של הקבוצה.

גאידמק. חוסר וודאות בבית"ר ירושלים (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
גאידמק מגיע לאצטדיון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך נערכים בקבוצה לאפשרות שבית המשפט יתערב וידרש לפתור את הסוגיה ובמועדון בודקים את האפשרויות להעברת הקבוצה לגומא אגייאר, שמעוניין להיות הבעלים של בית"ר ירושלים, בעקבות המצב החדש ואף על פי ולמרות שיש עיקולים על ידי נושים על מניותיה של בית"ר ירושלים.