הפועל פ"ת שבה היום (שלישי) לאימונים לאחר יום המנוחה ממנו נהנו אתמול חניכיו של אלי מחפוד, והמלאבסים החלו בהכנות לקראת קרב התחתית החשוב מול הפועל ר"ג בשבת (19:10) אשר לקראתו הוזילו בהנהלת הקבוצה את מחירי הכרטיסים ל-20 שקלים בלבד.

מהאימון נעדר ארמון בן נעים הצעיר, שיחזק את קבוצת הנוער של המועדון בחצי גמר גביע המדינה מול עירוני ראשל"צ ויחזור לאימוני הקבוצה הבוגרת מיד לאחר מכן. כמו כן, הכחולים קיבלו היום את משכורותיהם שעוכבו אחרי ההפסד להפועל עכו.

בנוסף זכו בקבוצה לחיזוק מנטאלי בדמותו של מאמן פורטסמות', אברהם גרנט, שהגיע לאימון הקבוצה לבקשתו של מחפוד ושוחח עם כמה מהשחקנים ועם חברי ההנהלה.

אלי מחפוד עצמו התייחס למשחק החשוב בשבת, ואמר: "לפני חודש וחצי לא האמנתי בתוכי שנגיע למצב בו אנחנו נמצאים כעת, אבל התרעתי ואמרתי לפחות פעמיים-שלוש בשבוע לשחקנים שהם יבינו את המצב רק כשיראו את הטבלה לאחר הקיזוז, ולא טעיתי".

עם זאת, מחפוד לא מתרץ את הירידה ביכולת חניכיו בקיזוז: "למרות שהפסדנו שני משחקים אפשר לראות שלא רק היורדת, אלא גם האליפות יכולה להיקבע בגלל הקיזוז, זה נתן אוויר לקבוצות שמתחת, גם בצמרת וגם בתחתית. זה מה שנקבע וזה לא יכול להוות תירוץ, אנחנו צריכים לנצח כי אם לא ננצח לא נשרוד".

אלי מחפוד עם גרנט באימון הפועל פ
אלי מחפוד עם גרנט באימון הפועל פ"ת היום (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"אני לא מצליח לישון בלילות, רק הקבוצה נמצאת אצלי בראש. לא קל לעבור את התקופה הזאת ואני עם הניסיון שלי אסור לי להיות עם הראש באדמה. הביאו אותי בשביל להציל את הקבוצה ולא בשביל לתרץ, אני מקווה שאצליח לעשות את זה".

"המשחק מול הפועל ר"ג הוא קריטי, אנחנו חייבים לנצח אותם. אין לי שפנים בכובע והשחקנים הם אותם שחקנים שהיו בסיבוב השני והם צריכים להשאיר את הקבוצה בליגה". סיכם מחפוד.

אימון הפועל פ&
אימון הפועל פ&"ת (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

אברהם גרנט, שאימן את מחפוד בעבר התייחס לקבוצה בה החל את הקריירה ואמר: "פגשתי את אלי והוא ביקש ממני להגיע, אני בא בשמחה כי פה גדלתי ומפה הגעתי. השנים שלי בתור מאמן היו נהדרות, היינו שלוש פעמים ברציפות במקום השני וגם שדדו לנו אליפות, ואני מקווה שהתקופה הזו תחזור עבור המועדון".

גרנט (שי לוי)
גרנט (שי לוי) | צילום: מערכת ONE